Bogdan4Steaua

FC Steaua - Galatasaray 1 - 0 (0 - 0)

490 posts in this topic

Harry Kewell's show is coming soon... wait and see :) Forza Galatasaray

26 Sanctis

55 Sabri 5 Meira 76 Servet 74 Volkan

11 Hasan ªaș 14 Mehmet 18 Ayhan 19 Harry Kewell

10 Cassio

20 Nonda

Juan Carlos TOJA show as seen in Istambul.Joined by Dayro Moreno show.COLOMBIAN SHOW!!!!!!!!!1

<<<<======catalyn07======>>>> daca esti abonat si poti lua bilete, iti propun un targ, ca tot ti s-a parut scump biletul! ia-mi si mie un bilet, ca nu pot merge sa cumpar ca am un program la munca superb... 08-18 si iti platesc si tie ceva, cum zici tu. as prefera tribuna a II a, dar nici peluza nu o refuz. ca mi-e dor de atmosfera din Ghencea din peluza. cristipuscoi e id meu, da-mi un semn daca te intereseaza.

why so much fuss 'bout this game? it's simple, we wont concede goal home!

Harry Kewell's show is coming soon

even Luțu>Kewell

Mhay stanici eu n am spus ca nu se gaseste nicaieri...daca citesti atent am spus ca nu ai gasit tu pt ca nu ai stiut unde sa te duci...si este normal....cred ca in prima etapa daca jucam cum am jucat in finala supercupei Turciei deja cu Steaua v a sta altfel.....ti am spus si ma repet inka nu s a jucat nimic.... FORZZZAAA CİM BOM.

Romanya.jpg

Banel Nicolita's show is coming.Banel "Jardel" will decide who goes in Champions League and who goes in UEFA Cup.He has the power to do that.

Banel Nicolita's show is coming.Banel "Jardel" will decide who goes in Champions League and who goes in UEFA Cup.He has the power to do that.

Banel Nicolita mai bine mergea in olimpiadele dela pekin.casa alerge pentru Romania la atletism.ar fii mai bun acolo.ca fotbal nu stie sa joace.e vai de el...

BARKAHAN_PO___304_.jpg

BARKAHAN_a__287___305_z_ba__287___305__b__305_y__305_kl__305_.jpg

Pai parca voi erati echipa extraordinara. Cum ati luat gol de la Banel care nu stie fotbal?

Abia astept returul sa va elimimam cu tot cu impresiile voastre...

Si-au facut turcii conturi pe aici. :laugh: :spank:

Pai parca voi erati echipa extraordinara. Cum ati luat gol de la Banel care nu stie fotbal?

Abia astept returul sa va elimimam cu tot cu impresiile voastre...

dadea si bunicul meu golul ala din fata portarului.lasama cu Banel asta si impresiile astea.nu o sane bateti bagatio in cap baiete.mai vorbim dupa meci.ati avut noroc cu greselile noastre.gandestete daca faceam noi 3 meciuri oficiale inainte de meciul asta nici nu ma gandesc.dece nu ati fost echipa buna si nu ati dat mai multe goluri?dece ne ati lasat sa va ajungem din urma?si nu ma mai apara pe Nicolita daca mai vb asa ca adat gol si chestii de astea eu o sa zic ca tu nu stii deloc fotbal.si ia zimi dece de multe ori a alergat ca nebunu si a ieșit cu mingea in aut.sau faza care sa accidentat emre güngör.a luat mingea a vrut sa cntreze cu afara piciorului și sa dus in tribune.(daca era fotbalist mergea cu mingea in careu ca nu era nimeni in fata lui)

Si-au facut turcii conturi pe aici. :laugh: :spank:

oooo, bine ca teai dat seama bv...

Eu sunt de acord cu tine ca Banel e un jucator mediocru de fotba. Dar vroiam sa-ti zic ca voi ar trebui sa fiti ultimii oameni care sa-l vorbeasca de rau de vreme ce v-a dat gol.

Nici voi nu ati fost echipa buna sa ne mai dati un gol. Ati fost mediocrii pe final si puteam sa va invingem lejer. Ati scapat in "iadul" vostru de infrangere, dar pe Ghencea nu o sa se intample asa ceva...

@bodrumdan

Imi esti simpatic , da chiar si tu simti ca o sa luati bataie. fularsteaua2

inca nu l-ati banat pe travestitu ala?

care-i travestit ? =))

Eu sunt de acord cu tine ca Banel e un jucator mediocru de fotba. Dar vroiam sa-ti zic ca voi ar trebui sa fiti ultimii oameni care sa-l vorbeasca de rau de vreme ce v-a dat gol.

Nici voi nu ati fost echipa buna sa ne mai dati un gol. Ati fost mediocrii pe final si puteam sa va invingem lejer. Ati scapat in "iadul" vostru de infrangere, dar pe Ghencea nu o sa se intample asa ceva...

puteati sane bateti dar nu ati reusit.eu nu cred ca noi suntemi ultimii oameni casa vorbim de el.bine lincol,kewell hasan sas poate sunt fotbalisti expirati cum ziceti ok.dar ia zimi care e mai bun decat arda dela voi din echipa???și daca e sa venim din nou la meci.pe final ati avut multe ocazii.dar sa iti zic ca in Bucuresti nu o sa ne mai prindeti asa.trebuia sa profitati de ocaziile alea ca o sa le cautati foarte mult ocaziile alea.

Ce imi place ca sunteti in al 9 lea cer si ca pt voi totul s a termınat sunteti in grupe ..... mai este si returul nu uıtati CİM BOM nu va pleca din Bucuresti fara sa fie califikata...

Romanya.jpg

Ai auzit de Dayro Moreno ? A , din pacate nu l-ati vazut pe Szekely. La ora meciului retur Toja o sa fie probabil 100 %. O sa aveti viata grea. :steag_sah_mic:

Ce imi place ca sunteti in al 9 lea cer si ca pt voi totul s a termınat sunteti in grupe ..... mai este si returul nu uıtati CİM BOM nu va pleca din Bucuresti fara sa fie califikata...

Nu sunt in al 9-lea cer dar vazand echipa voastra la meciul tur mi-am dat seama ca voi nu sunteti cu nimic superior noua. Arda e intr-adevar un jucator extrem de bun, dar cu o floare nu se face primavara.

In meciul din tur am jucat cu Ov Petre accidentat, Petre Marin a jucat slab si probabil va fi inlocuit de nesu la retur si Toja era la 6 zile dupa ce a venit la Steaua. Stai linistit ca si noi ne vom prezenta mai bine la retur.

La fel ziceau si aia de la Besiktas acu vreo 3 ani, ca vin sa bata cu 3-0 si si-au luat-o pe coaja urat.

Ai auzit de Dayro Moreno ? A , din pacate nu l-ati vazut pe Szekely. La ora meciului retur Toja o sa fie probabil 100 %. O sa aveti viata grea. :steag_sah_mic:

am vazut multi fotbalisti.stai linistit.vedem cine o sa aiba viata grea.

Javra sau cioara se preface leu..lasa-ne gagautza

Asa e , posibil sa ai dreptate . Nu m-am gandit la asta.