il_capitano

Tricouri AISS

263 posts in this topic

Nu. Diferenta intre cei cu varsta peste 18 ani si cei cu varsta sub este ca primii pot fi inregistrati si la judecatorie. Altfel, in ceea ce priveste drepturile (ca si indatoririle) de membru, nu exista nicio diferenta.

As dori si eu un tricou masura M . Merci mult ! :steag_cruce_invers: **** ungurii

ai depus banii ? 30 ron

Nu , unde tre sa i depun ?

in contul AISS

RO89BRDE410SV85158214100 (RON)

la BRD

Edited by cristy.steaua21

in care sa mentionezi contravaloare tricou, ca sa nu inregistram noi aiurea suma de bani

@Stanescu1

dupa ce efectuezi plata tricoului sa ma anunti si pe mine sa ti-l expediez prin posta,sau personal,daca esti din Buc si-ti este mai usor

Se livreaza si personal?

Edited by Virgil

Daca esti in Bucuresti si ajungi la un acord cu Nico in ceea ce priveste locatia, da.

cu intalnirile personale mai greu,datorita programului fiecaruia dintre noi

inainte de meci exista o locatie comuna si anume stadionul,dar vezi tu ca fiecare scapa de la scarbici cand poate si au fost nenumarate cazuri cand am ajuns pe ultima suta de metri

sunt pers din Bucuresti cu care "m-am tot vazut" de vreo 10 ori pana acum,dar ghici ce...tricourile tot la mine sunt

nu e imposibil,dar e mult mai greu de realizat....ce-i drept mai ieftin,economie la bugetul AISS :) pentru plicuri,timbre....dar si timpul costa

oricum,in concluzie,eu fac tot ce-mi sta in putinta sa le inmanez personal....ca nu-mi iese de fiecare data,e partea a doua :P

Uau, super. Cred ca voi achita si eu pretul unui tricou. Dar vreau sa-l primesc de la Carmina.

Edited by Virgil

Uau, super. Cred ca voi achita si eu pretul unui tricou. Dar vreau sa-l primesc de la Carmina.

Eu vreau unul si sa mi-l aduca Virgil:)

si eu vreau sa nu transformam acest topic in mistouri

pentru acest gen de postari va sta la dispozitie alt topic

Baieti vreau si eu un tricou .. daca e ne intalnim la meciu din play-off .. daca ne calificam la PN ... Mai aveti si pentru moa unu ? Cat face ? PLs... ThZ

30 ron bucata...plata o poti efectua fie in contul AISS,deschis la BRD : RO89BRDE410SV85158214100 cu descrierea : plata tricou

fie platesti pe loc cand primesti si tricoul

n-ai specificat ce marime vrei

Masura L sunt din Bucuresti , mie mai simplu sa ne intalnim personal . Daca vrei daca nu incerk faza cu contul

Edited by kata_roby

ti-am dat si pm...sterge din postul anterior id-ul de mess ( fara date personale de contact aici public )

O singura culoare disponibila? Sincer, nu crezi ca e cam saracuta oferta? As fi dorit minimum de diversitate. Doua culori. Si eventual combinarea intre ele. Dar poate ca exista o explicatie logica la mijloc, care justifica lipsa de prevedere. Oamenii au preferinte in ceea ce priveste culoarea. Sunt chiar sensibili la acest lucru. Nu doresc raspuns. Imi spuneam in sinea mea.