il_capitano

Tricouri AISS

263 posts in this topic

Cum pot achizitiona tricouri, sau materiale promotionale cu sigla AISS ? Am inteles ca este contra-cost, dar cum si de unde ?

In acest moment, tricouri AISS pot achizitiona doar membri Asociatiei. Asadar, primul pas ar fi sa te inscrii in AISS.

In acest moment, tricouri AISS pot achizitiona doar membri Asociatiei. Asadar, primul pas ar fi sa te inscrii in AISS.

Maine voi plati taxa de inscriere ! Deci ma consider inscris ? Cum pot cumpara/primii materialele ?

In momentul in care vei primi confirmarea inscrierii in AISS vei avea acces la o sectiune a forumului dedicata exclusiv membrilor Asociatiei, iar acolo ai toate detaliile cu privire la achizitionarea de tricouri, plus multe altele.

In momentul in care vei primi confirmarea inscrierii in AISS vei avea acces la o sectiune a forumului dedicata exclusiv membrilor Asociatiei, iar acolo ai toate detaliile cu privire la achizitionarea de tricouri, plus multe altele.

Multumesc de ajutor !

Nu se pot inscrie decat persoanele care au implinit varsta de 18 ani din considerente juridice. Din ce vad ai doar 14 ani, asa ca din pacate va trebui sa mai astepti.

:laugh:

Acum m-am uitat sa vad cati ani are... In fine, raspunsurile raman valabile pentru ceilalti useri interesati, cu completarea importanta venita din partea Carminei.

:laugh:

Acum m-am uitat sa vad cati ani are... In fine, raspunsurile raman valabile pentru ceilalti useri interesati, cu completarea importanta venita din partea Carminei.

In fine, asta stiam si am vrut sa fac o incercare, am completat un formular, si l-am trimis, mi s-a trimis si confirmarea si am zis ca se poate desi era prea de tot ! Mai are rost sa platesc si taxa ? Adica nu se poate face ceva, orice sa ma pot inscrie ?

As vrea si eu sa imi dea un mesaj privat cu un id de mess, numar de telefon, orice data de contact, un om din ''conducerea AISS'' care se ocupa cu inscrierile sa pot vorbi in amanunt cu el, va rog frumos !

Solicit sa fie inchis topicul, daca se poate ! Multumesc.

De ce?

In alta ordine de idei, revin cu o precizare. Tricourile AISS pot fi cumparate de ORICE user al forumului, chiar daca nu e membru AISS. Tot ce aveti de facut este sa achitati contravaloare tricourilor in contul AISS

Edited by Marius

Gata am transferat o sa trimit mail la logistica.Cam cat dureaza pana ajunge la mine?

OK multumesc frumos si sorry de spamuiala.Sper ca o sa imi modificati si statutul sa pot accesa partea cu membrii.

Solicit sa fie inchis topicul, daca se poate ! Multumesc.

De ce?

In alta ordine de idei, revin cu o precizare. Tricourile AISS pot fi cumparate de ORICE user al forumului, chiar daca nu e membru AISS. Tot ce aveti de facut este sa achitati contravaloare tricourilor in contul AISS

cum pot cumpara un tricou AISS?

nu sunt membru

dak se poate sa puna cineva o poza cu tricoul... :steag_sah_mic:

Transferi in contul AISS 30 RON dupa care incateva zile il ridici de la posta.Uite poze.....

DSCN4682.JPG

DSCN4681.JPG

DSCN4680.JPG

DSCN4679.JPG

DSCN4678.JPG

nu pune nimeni o poza cu un tricousau cu cine trebuie sa iau legatura sa-mi cumpar 1? Edited by cristy.steaua21

Momentan nu se pot cumpara tricouri de catre non-members or so i was told....

Edited by STARforce

nu pune nimeni o poza cu un tricousau cu cine trebuie sa iau legatura sa-mi cumpar 1?

vezi mai sus pozele postate de StarForce

vezi mai sus pozele postate de StarForce

mersi... am vazut pozele

dar daca nu sunt membru AISS nu imi pot achizitiona tricouri? :steag_sah_mic: