I.N.Money

Galatasaray - FC Steaua 2 - 2 (1 - 2)

1,164 posts in this topic

hi galetzarule!

I am Steaua Bucuresti FC Fan

Ghencea is the temple of Football from South Eastern Europe

We were unlucky!

We see you in heaven>>>Romania

Only one Big Bucket of goals you and the rest of spahii carry home.

We love Hagi too only that his first name is Gheorghe that's if you love and not lowe him.

Have a good life.Dont cry on the 27-th.

Edited by STARforce

super cupa turciei este castigata de GALATASARAY in seara asta.goluri kewell si nonda.dupa meci reportajul lui sabri : cu meciul asta toata lumea o sa vada ca neam revenit.nici noua ca fotbalistii nu neau placut cum am jucat la meciul cu Steaua in istanbul.dar dupa meciul asta.cu meciurile denizlispor si Steaua Bucuresti o sa incepem o serie de castigare...nu o sa fie lafel in Bucuresti

Era culmea sa zica altceva.

Harry Kewell's show is coming soon... wait and see boys ;)

Kewell is a looser...if he was good,why he didn't remain at Liverpool?You are again too optimistic,don't you see:WE ARE NOT AFRAID OF YOU!Galata don't have chance at Ghencea...

Edited by DelPiero10

dar o sa iasa tot ce a spus :thumbsup:

Nu am nici`o indoiala, ve`ti castiga daca asa a zis Kewall.

Au inceput sa ma enerveze turcii astia... auzi la ei, au castigat Supercupa... Who the f... cares?

dar o sa iasa tot ce a spus :thumbsup:

Nu am nici`o indoiala, ve`ti castiga daca asa a zis Kewall.

a spus sabri nu kewell

Mare chestie ca ati luat suercupa cu echipa aia mare numita Kaiserispor. Sa fiti sanatosi cu supercupa voastra, dar in Liga Campionilor nu veti trece mai departe..

Nu e Kewell, Ronaldinho.

Cu Mirel Radoi pe teren, Kewell sau ne Kewell, asta nu mai conteaza.

Pai eu de unii cu masina personala opriti in parcarea unui Metro pe autostrada Istanbul- granita vorbesc.

Si vezi ca am fost vreo 6 autocare plus multi veniti pe cont propriu. Si, oricum, noi am cantat incontinuu si voi nu. Si noi am avut torte si voi nu. Si WOW!!!! s-a auzit galeria Stelei in hell. Nu m-ati impresionat cu nimic.. un fel de giulesti, cam asa, stadionul ala al vostru.. ca atmosfera si contructie. Plus ca aveti foarte-foarte putina BERE in tot orasul ala.

Pana acum aı avut pareri obiective dar acum vad ca sari calu...e normal sa crezı ca s a auzıt numaı suporterii Stelei pt ca ai fost printre ei si auzeai...sincer eu v am auzit odata si aia dupa meci cand noi am parasit stadionul...in leg cu opinia ta despre THE HELL iara te contrazik nu stiu cat ai urmarit tribunele dar cu voi ne am abtinut f mult in sensul ca nu am avut nevoie sa transformam toata atmosfera aceea ın calvar pt ca nu a fost cazul.Toate tentativele de aprindere a tortelor la noi au fost respinse in sensul ca (cum vroia unul sa aprinda ceilalti nu ii permiteau) nu era cazul ne am gandit la multe altele.Nu suntem inconstienti....si in leg cu berea n ai gasit tu si e normal sa nu fie la orice colt de strada pt ca noi suntem musulmani...la noi e interzis...Da oricum meciul de la İSTANBUL sa nu va dea de gandit inka nu s a jukat nimik...mai vb dupa retur...

Romanya.jpg

Da,sigur v-ati abtinut... :laugh:

Duma asta e demna de caini si ciorici.

Te rog,nu fi penibil!

Pana acum aı avut pareri obiective dar acum vad ca sari calu...e normal sa crezı ca s a auzıt numaı suporterii Stelei pt ca ai fost printre ei si auzeai...sincer eu v am auzit odata si aia dupa meci cand noi am parasit stadionul...in leg cu opinia ta despre THE HELL iara te contrazik nu stiu cat ai urmarit tribunele dar cu voi ne am abtinut f mult in sensul ca nu am avut nevoie sa transformam toata atmosfera aceea ın calvar pt ca nu a fost cazul.Toate tentativele de aprindere a tortelor la noi au fost respinse in sensul ca (cum vroia unul sa aprinda ceilalti nu ii permiteau) nu era cazul ne am gandit la multe altele.Nu suntem inconstienti....si in leg cu berea n ai gasit tu si e normal sa nu fie la orice colt de strada pt ca noi suntem musulmani...la noi e interzis...Da oricum meciul de la İSTANBUL sa nu va dea de gandit inka nu s a jukat nimik...mai vb dupa retur...

acuma nu exagera, am fost sa vad Sf Sofia si am trecut prin Divan Yolu... erau destule terase care serveau bere. Insa ceea ce m-a surprins a fost "hell-ul" vostru- o flacaruie care a palpait slab de tot.

Edited by dee

Acuma, vorbesc și io din ce-am vãzut la televizor, atmosfera de la GS-Steaua nu se comparã sub nicio formã cu cea de acum 6-7 ani de la meciurile lui GS din grupele UCL. Atât cât îmi mai aduc aminte.

Hihi.. hai, mai ultrAslan no2, te-am atins?!... eu ma refer la faptul ca am cantat mai mult decat voi din punctul de vedere al duratei:)))))))). Nu e posibil ca neste ultra' ca voi sa taca ultimul sfert de ora. Plus ca am observat si niste huiduieturi la adresa propriilor jucatori. Recunosate, sunteti oameni si puteti fi facuti de alti oameni. Poate vorbim mai pe indelete vineri de la 3, ce zici?. Plus ca in nicio tara LIBERA nu e interzis consumul de bauturi alcoolice in locuri special amenanjate, mai ales de bere...:( Mi se pare aberant cum lasati religia sa va fie fatada si voi futeti romance pe la fiecare colt.. ca sa o zicem p-aia dreapta.

Dupa retur eu o sa imi scald FICATU in BERE!!!!O viata am de trait.Inainte si dupa o sa filtrez o gramada de bere!!!!!

Mi se pare aberant cum lasati religia sa va fie fatada si voi futeti romance pe la fiecare colt.. ca sa o zicem p-aia dreapta.

Vezi ca ti s-a stricat tastatura!Tu ai tastat sarutati si a aparut f****i... :smartass:

Edited by Stanici
Macar de ar fi in stare sa le sarute fara bani :))

Hehehe tatiiii cum zic Americanii..Let it go man jus' let it go!!!! Plm ce sa faca si ei s-au abtinut mama lor de eunuci.

Hai PAPArcea si somn la greu.Mai e mai mult de o sapt pana la meci.Leii latra Steaua merge.Am mai spus-o!

Ce capture shaormare?ati tot facut mangealak pe tot siteu ca hell si toate alea....Capture what?Maybe my dick in your mouth si poate atunci mai vorbim.

Hey dumbfucks instead of writing the 4-5 single word sentences you know in english go ride a fuckin' camel.

We only accept coherent comments and arguments not 2-bit lines.......

Edited by STARforce

UltrAslan to pay for girls in Romania, biatch! Capture?!!! You dream in night and you write down over here... no way! We'll make you cry! P.S. : we don't want your money, so Bucharest is not so friendly like Istanbul!

forza galatasaray..

ultrAslan to capture Romania..

U will capture our dicks and you wi'll eat them like a shaorma! :naughty:

P.S.Ce sanse sa aiba uratii astia la fetele noastre? :biggrin:

UltrAslan to pay for girls in Romania, biatch! Capture?!!! You dream in night and you write down over here... no way! We'll make you cry! P.S. : we don't want your money, so Bucharest is not so friendly like Istanbul!

stanici+del piero= son of a bitch