I.N.Money

Galatasaray - FC Steaua 2 - 2 (1 - 2)

1,164 posts in this topic

Turul III preliminar Liga Campionilor , meciul se disputa pe 12/13 august

Jucatori importanti de la Galata : De Sanctis , Kewell , Meira , Servet , Linderoth , Lincoln , Arda , Sabri , Nonda , Umit Karan , etc .

Edited by I.N.Money

Am belit .... sper macar sa jucam in deplasare primul meci...se stie ce atmosfera pot crea turcii...si logic vreau sa vad artificiile pe Ghencea!

Forta Steaua!

12 august ziua mea... mai joaca si Steaua cu galata..

meci greu dar trebuie sa ne mobilizam.

Intrebarea care se pune dupa ce ne-am aflat oponentul in turul 3 este urmatoarea: ce antrenor vom avea peste o luna?

Nu m-as hazarda sa-i consider pe turci favoriti. Sansele sunt egale.

Simt o dubla magica! Hai Steaua!

Numai cand ma gandesc ca au castigat titlul in fata lui Fener... care Fener a devenit chiar o forta in Europa...

Iar noi nu jucam mai nimic. In momentul asta nu putem emite pretentii. In momentul asta, la cum jucam acum, daca ne-am califica ar fi o surpriza. Dar se intampla si surprize.

mai bine ii consideram favoriti ca ai nostri romani stiu sa joace numai cand le e frica, deci ar trebui sa le fie frica de turci...si speram sa se mobilizeze si in deplasare sa le dam macar un gol....HAI baietii Hai sa nu le lasam "onoarea" cheferistilor sa joace DOAR ei in CL...FORTA Steaua!

Va fi o dubla foarte grea,dar cred in noi,cred in sansa noastra.Observ ca multi sunt schimbatori de la meci la meci.Dupa meciul cu Roma toti de pe aici ca luam campionatul, ca jucam in Liga,iar dupa meciul cu Vaslui gata au aparut pesimistii.Trebuie sa avem incredere in echipa pentru ca e capabila sa se califice.Plus ca avem un atu jucand primul meci in deplasare.

Forza Steaua !!

Hai cu a 3-a prezenta in grupe!!

Eu de-abia astept returul.Vreau spectacol.Dar daca nu e sa fie,macar rezultat. :steag_sah_mic:

Oooo Orospu Çocukları Smai yende Sizin Ananınzı Belliycez Piçler Amcıca Ağızlılar :D

Göteborg çıksa size onu eleyemezdiniz biz mi eleyeceniz Göt Beyinlilet Servetin Tașșağı Hepinizin Anasının Amına Girsin Orrospularrrr

Ce zice mah asta ?

Edited by Fane_casieru'

Oooo Orospu Çocukları Smai yende Sizin Ananınzı Belliycez Piçler Amcıca Ağızlılar :D

Göteborg çıksa size onu eleyemezdiniz biz mi eleyeceniz Göt Beyinlilet Servetin Tașșağı Hepinizin Anasının Amına Girsin Orrospularrrr

Ce zice mah asta ?

English please :rolleyes:

Ce zice mah asta ?

English please :rolleyes:

Zice ceva cu copii de curva (Orospu Çocukları ) Injura.Nu-i de bine oricum.Poate o intreb pe mama diseara cand se intoarce acasa :)

Deci nu se supara nimeni daca-i dau ban...da ?

Turul III preliminar Liga Campionilor , meciul se disputa pe 12/13 august

Jucatori importanti de la Galata : De Sanctis , Kewell , Meira , Servet , Linderoth , Lincoln , Arda , Sabri , Nonda , Umit Karan , etc .

Vrei sa spui,turul se disputa pe 12/13 august.

Returul e pe 26/27 august.

:steag_sah_mic:

Oooo Orospu Çocuklar? Smai yende Sizin Anan?nz? Belliycez Piçler Amc?ca A??zl?lar :D

Göteborg ç?ksa size onu eleyemezdiniz biz mi eleyeceniz Göt Beyinlilet Servetin Tașșa?? Hepinizin Anas?n?n Am?na Girsin Orrospularrrr

Ce zice mah asta ?

Forza Fenerbache si Besiktas gaozare :thumbdown:

Edited by c.ronaldo17

Deci nu se supara nimeni daca-i dau ban...da ?

Da-i !Javra naibii care e .

Ba aduceti-le aminte turcilor de Stefan Cel Mare :))))

Steaua was in the seeded clubs,we were in the unseeded clubs.but this draw is very lucky for us.we prefer Steaua,because there was a barca,arsenal,Liverpool,juve,fiorentina in your category.we are as Galatasaray fans are very happy for this draw.but we respect your team.but i think we will go to Champions League with our star players like as arda,kewell,meira,lincoln, de sanctis,servet cetin and our new italian striker vincenzo iaquinta with our classy teamplay please reply my message with english

acetobalsamico i promise you that you will not forget this name : Dayro Moreno ... don't forgive this ! And don't be so happy because we will go to Champions League

Ce zice mah asta ?

İ am a Galatasaray fan .

This stupid guy said bad words.

ultrAslansteauayıbiip is stupid,i can say that.

İ hope the best team enter the Champions League

Cheers

Again Sorry for the stupid UltrAslanteauayıbiip