razvan28

Soc: Steaua,adevarata Campioana !

22 posts in this topic

Conform fostului arbitru Adrian Porumboiu,jucatorul lui "U" Cluj-Nemanja Jovanovici nu avea drept de joc in partida cu Steaua din tur(2-1 pentru formatia clujeana).In acest caz,daca FC Steaua ar fi reclamat aceasta nedreptate meciul era castigat cu 3-0 la masa verde de catre echipa noastra.

Asadar ma doare sa o spun dar noi suntem adevaratii fular-campionii

=0, în acest moment.

Edited by 1on

Fabulatii peste fabulatii. Hai sa fim seriosi.. Steaua era adevrata campiona daca batea rapedul in teren si pe dinamu. PUNCT.

Auziti mha si voi de ce am pierdut noi titlul: ca a folosit U Cluj,echipa de pe ultimul loc din clasament,un jucator suspendat in meciul cu Steaua Bucuresti.Nu va ajunge ca am primit 3 puncte in meciul cu Rapid,desi nu am jucat nimic si ca ni s-a anulat depunctarea?

Am impresia ca Dinamo este adevarata castigatoare a Ligii Campionilor.

2.Buna Dimineata lume! :)

3.Argaseala ce face in clubul asta? Nu el trebuia sa se ocupe de acest aspect?!

Edited by c.ronaldo17

Am vazut care-i treaba cu Iovanovici, dar daca eram buni bateam U Cluj pe teren si cu iovanovici si fara si cu asta basta !

si inca ceva.nu Steaua trebuia sa se ocupe de anuntarea federatiei si a ligii ca respectivul jucator nu trebuia sa joace.pt ca nu Steaua umbla cu contractele jucatorilor.

de treaba asta trebuiau sa se ocupe cei de la conducerea fotbalului romanesc.

dar daca nu au zis nimic, e clar in ce directie trag.

probabil ca in locul oficialilor stelisti as face si eu scandal acum, dar nu cred ca ar obtine ceva.

mafia e prea puternica la federatie si Liga!

Oricum nu se va obtine nimic decat inca un scandal umflat artifical de presa romana.....

Avand in vedere ca ,,dezvaluirea'' vine de la Adrian ,,Rudotel'' PorumBoy-u, m-am uitat repede in calendar si am constatat ca azi nici macar nu e 1 aprilie...

dezvaluire de rahat!nici nu conteaza in momentul de fata!titlul l-am pierdut pentru ca am fost vai!restul e tacere!

Edited by The Flyer

Mda.. si daca bateam pe Dinamo, Rapid(pe teren), Poli Timisoara, Gloria Buzau sau "U"Cluj(din nou pe teren), eram campioni. Hai mah las'o cu astea. CFR are 1 titlu, noi 23 si mergem mai departe.

mai mult decat prezenta in teren a lui iovanovici a contat ca Dica nu isi taiase unghiile de la picioare si a avut o jena care l-a impiedicat sa-si arate adevarata valoare intr-un meci disputat intr-o perioada in care Steaua depindea foarte mult de Dica...

de-aia nu a iesit Steaua campioana! iar porumboiu a avut ocazia sa mai iasa si el in fata ca in perioada asta il acopera porumbul si nu se mai vede nimic din el

Sunt curios cum de a avut porumb-boy(ul) aceasta ,,revelatie"tocmai acum dupa strangerea recoltei record de grau?

campionatu l-a pierdut Steaua pe mana ei in meciul cu Dinamo;daca lua titlul in groapa era umilinta maxima,dah n0ah o mers la = sh o pierdut cum se intampla de obicei cand incerci sa pacalesti fotbalu;cel my trist e ca puteam sa-i batem..... :steagcruce:

campionatu l-a pierdut Steaua pe mana ei in meciul cu Dinamo;daca lua titlul in groapa era umilinta maxima,dah n0ah o mers la = sh o pierdut cum se intampla de obicei cand incerci sa pacalesti fotbalu;cel my trist e ca puteam sa-i batem..... :steagcruce:

Hai sa fim seriosi ca in meciul cu Rapidul pe care la avut Steaua nu trebuia sa castige la masa vrede pt ca arbitrul a oprit prea usor meciul asa ca...orcum Steaua pt mine este o campioana chiar dak este in D fular-campionii

Hai sa fim seriosi ca in meciul cu Rapidul pe care la avut Steaua nu trebuia sa castige la masa vrede pt ca arbitrul a oprit prea usor meciul asa ca...orcum Steaua pt mine este o campioana chiar dak este in D fular-campionii

Taci dreaq ma unde esti tu in D ? creca ai ramas cu ultima stire...aia ca nu mai are voie sa joace in Liga Campionilor ea si FC Porto si ca o depuncteaza sau retrogradeaza :unsure:

Ba cert e ca ar fi trebuit ca noi sa jucam calumea si sa nu ne mai bazam pe alte echipe in speranta ca x sau y va pierde. :hai_steaua:

Edited by DIANA COSTACHE

Steaua nu a avut nici o vina ca a castigat asa meciul ala.

daca desubpozii au fost atat de prosti incat si-au facut-o cu mana lor, ce trebuia sa faca Steaua? sa-l protejeze pe deaconu in timp ce crapizii ne dadeau gol?

prostia se plateste, si nu se putea inceput mai bun in Liga I decat cu rapidul! la asta ei sunt adevaratii campioni, absoluti si permanenti!