Guest SteauaToronto

FC Vaslui - FC Steaua 1 - 0 (1 - 0)

113 posts in this topic

HAI baietii sa "batusim moldovienii"...FORTA Steaua!

Edited by ULTRASSICK

Meci greu pentru Steaua, datorita inversunarii cu care finantatorul vasluian doreste victoria culorilor sale.

Meci greu si pentru ca Becali e in conflict cu seful federatiei, care poate da indirect teme arbitrilor sa greseasca in favoarea gazdelor.

Avandu-se in vedere posibilitatea unor astfel de erori, Florin Prunea, omul de baza al Sandului, a fost numit observator cu arbitrii. Pentru ca raportul privind arbitrajul sa nu contina aiureli care l-ar putea trimite pe masa comisiilor.

Cred in Steaua si in puterea ei de a-si apropia victoria. In mod clar echipa noastra e mai valoroasa decat cea gazda.

Sper sa nu terminam meciul cu jucatori grav accidentati.

A fost interventia lui de la Sport Total preluata apoi de toata media + celebrul " dau foc la stadion precum Nero daca ma fura cu Steaua " .

Aia e publicitate :whistle::angry::spam:

Edited by Ionutjoss

@Ionutjoss

Nu e publicitate, Nero a fost un imparat roman care, intr-un acces inspirat, a dat foc unei parti a capitalei Imperiului, Roma. De unde si inspirata gaselnita a numelui programelului, Nero Burning Rom(e).

Sper sa ii batem urat de tot sa nu se mai c**e pe el atata marele afacerist fost arbitru om de fotbal Adrian Porumboiu. Pronostic: goluri multe in dreptul oaspetilor.

Edited by axl

sa vedeti aicea teren nasol. am vazut 10 min din meciul lor cu baku... sarea mingea din gazon in toate partile , daca trimiti o pasa pe jos nu se duce drept si nici nu ramane pe gazon, incepe sa topaie mingea. o sa fie infernal mai ales pt noi.

pacat ca nu voi fi la acest meci prezent in deplasare :( asta e macar etapa asta pot sa il vad la TV ca restul meciurilor care vor fi pe gsptv nu le voi vedea nici macar acasa,o sa ma duc sa le vad la bar :)Forza Steaua Diseara Victorie FC Vaslui 1-Steaua 2

ne trebuie VICTORIE neparat nu tre sa facem pasi gresiti pt ca celelalte contracanditate au castigat(CFR,rapid)

Vaslui 1-0 Steaua NU SE POATE!!!Ziceti-mi ca e un bug la fifa 08-09....

Sper sa batem cu 2-1 desi nu prea cred...(dar sper)

LUPTA Steaua!!!LUPTA! :steag_cruce_invers::hai_steaua:

A inceput distractia.. urmeaza o repriza de faulturi dure, trageri de timp. Nu se da cartonas rosu la ala!

Edited by axl

Trebuia rosu ba!!!Doamne ce arbitru...fluiera tot da nu da rosu :cursing::no:

Deja ma doare capu.... :confused: Sper sa egalam in prima repriza....ca daca nu nu cred ca mai castigam...

forza Steaua bate pe Vaslui cu 2-1...

datzi un click pentru a vedea meciul live ***********

Edited by axl

Of nu imi vine sa cred ce gol a putut lua Zapata :wall:

Este prea mare spatiul dintre mijloc si atac, de ce naiba joaca iar ca sezonul trecut?? Cred ca Dayro a atins mingea doar de vreo 5 ori toata repriza, este inadmisibil asa ceva. Trebuie sa jucam cu pase scurte pe joc pentru ca avem talentul necesar sa ii batem asa dar daca continuam cu mingi lungi si in a doua repriza nu avem nici o sansa pentru victorie.

poate daca ar risca Lacatus un pic cu Ochirosii si Stancu ar fi ceva......dar daca nici la 1-0 cu Vaslui nu risca.....

LE: Oare m-a auzit?

Edited by SteelBoy

S-a terminat si campionatul asta pentru noi. E clara treaba ca meciul cu Roma o fost doar pentru marketing, ca sa se vanda abonamentele. Cam asta e valoarea Stelei si a lui Lacatus, ca antrenor. Probabil e un fapt pozitiv ca multi nu vor vedea meciurile Stelei, macar nu vor suferi vazand meciurile. Patetic..

Asteptam ca fecali sa-si respecte cuvantul, si sa se lase de fotbal. Dar la "onoarea" lui, sigur nu-si va respecta cuvantul.

HAI CU BRICHETA!!!!pff...fac si eu haz de necaz (miss Dica,cu el in teren ma uitam la tot meciu....acu ma joc cs de nervi....si las TV-u langa mn sa ma mai uit la scor...Nu pot sa ma mai uit ma doare capu si inima!

:thumbdown:

Hai cu bricheta*

Si sa nu ma luati ca nu is suporter adevarat....dar am avut o zi proasta si nu mai rezist nervos..... :cursing:

Edited by axl

jucam penibil

nici macar nu ne putem apropia de careul lor

columbienii si tiago sunt KO meciu asta

In curand o sa ajungem cea mai hulita echipa din Romania. O sa-i intrecem si pe aia de la dinamu. Adio titlu ! Adio cupa ! Adio fotbal ! Suntem praf...