George Stan

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

1,454 posts in this topic

PENTRU ADMINI: am o propunere parerea mea si al altor baieti este ca forumul este prea mare si pentru a fi usor de folosit ar trebui eliminate unele chestii:

la DESPRE Steaua:

Discutii ros-albastre ramane

Meciurile Stelei ramane

Clubul Sportiv al Armatei ramane

Discutii despre suporteri sa intre la Discutii la ros-albastre

Lotul Stelei ramane

Discutii despre Steaua II dispare

Istorie ramane dar legat cu gloriile Stelei si cu fosti jucatori/antrenori si cu statistici

AISS RAMANE

CONCURSURI: sa ramana doar pronosticuri si ALTE Concursuri stergeti FIFA 2013 ca nu mai joaca nimeni

GENERALE RAMANE asa cum e

Despre FCSTEAUA.RO:

Contributii stearsa

Propuneri/Sugestii/Reclamatii ramane

Tracker torente stearsa

English Talk

doar o singura sectiune About Steaua sters about anything

Diverse ramane

Daca cineva vrea sa adauge....scrieti aici...multumesc...

Edited by SteauaToronto

Cred ca ar tebui sa punem cu totii mana pentru ca acest site sa redevina ceea ce a fost odata. Parerea mea este ca ar trebui sa reactivam si partea de torrente cu meciuri ale Stelei. Sunt FOARTE multi suporteri stelisti care doresc sa revada meciurile mari ale Stelei.

Eu va pot ajuta cu numeroase meciuri,pentru ca am o colectie uriasa de meciuri.

Sunt de acord ca sunt multi care vor sa vada meciurile, din pacate sunt prea putini care ar pune mana sa contribuie cu ceva.

pai hai sa dam sfoara in tara. Sa vedem cine are meciuri, cine are timp suficient pentru a le urca pe site, cine ne ajuta cu inregistrarea video a urmatoarelor meciuri ale Stelei...

Cred ca daca ne strangem cativa oameni, putem sa-i dam bataie...ca sa zic asa...

@Azzido

te ocupi de ce am scris mai sus ?

si inca ceva vezi ca sectiunele Rom�nism si Naționala Rom�niei nu au caracterele apare semnul de intrebare cum vezi...mersi.

Edited by SteauaToronto

Baieti inca ceva schimbati la articole recomandate articolul cu Transferuri si Zvonuri...

si alta chestie adaugati si un sondaj nou de tipul ce va doriti de la anul 2014 ?....sau ce alt sondaj vreti....

Eu cred ca trebuie imbunatatit designul administratorilor. Le-ar trebui un buton suplimentar pe care sa scrie: Momentan sunt interesat de site-ul acesta si nu il folosesc doar pentru a-mi satisface maruntele vendette cu useri.

Ma baieti de ce nu faceti si voi site-ul cunoscut pe Facebook? Am cautat dupa numele fcsteaua.ro si nu am gasit nimic sa duca la acest site! Eu cel putin am foarte multi Stelisti in lista mea si cred ca este o ideie buna sa-l promovam cu ajutorul facebook!!!

Ideal ar fi ca acel cont care promoveaza acest site sa fie facut cu cap si sa nu existe posibilitatea ca in momentul in care sa zicem ca acum il administreaza cineva apoi maine omul se supara si strica munca unui intreg colectiv!

@Besliud

buna ideea cu facebookul se va rezolva, cred.

@Admini

vreau sa fac o propunere, notele jucatorilor sa fie in partea dreapta (Dupa fiecare meci) cum era in site-ul vechi, acuma e prea ascuns acolo intr-un tab la articolul de meci...se poate rezolva ?

Da ma dar sa existe si butoane de redirectionare catre acest site! Oricine intra pe acel cont asa cum am intrat si eu, inafara de nume fcsteaua.ro nu am vazut nimic cu referire la site!! Eu unul chiar am avut dubii cu privire la autenticitatea lui si am crezut ca este contul unei persoane care a pus acel nume pt popularitate.

Va rog faceti un efort si bagati niste articole dedicate meciului cu Dinamo! Mai sunt 9 zile pana la derby si pe forum este atmosfera de vacanta!

Dan Dan Huligan :)))) Pune mana si scrie un articol si lasa caterinca :))

Edited by SteauaToronto

Dan Dan Huligan :)))) Pune mana si scrie un articol si lasa caterinca :))

Nu sunt eu redactor aici, asa ca ia problema in mana! :))

@ Admini

Ar trebui permisa notarea jucatorilor doar la "useri" si restrictionata la "vizitatori".

Altfel poate intra orice caine etc. sa noteze "la plezneaza".

Cum cred ca a fost cazul si la meciul de azi:

http://prntscr.com/35wzh8

Edited by xray

Pentru ca, nu-i asa, numai stelistii se pot inregistra pe acest site si doar dinamovistii intra ca vizitatori... Preferabil sa facem o adunare a eforilor, cu useri peste 80 de ani, care sa ne pazeasca de dinamovism prin imprastiere de polutii ramase de pe vremea lui Florea Voinea.

frustrati o sa existe intotdeauna, iar la Dinamo sunt majoritari.

e greu sa se implementeze asa ceva si nu prea are cine sa o faca.

Nu merge quote si nu merge sa lasi spatiu intre paragrafe la comentariile de pe prima pagina (sau nu stiu eu).

Si nu-mi place noul format. Chiar era nevoie sa-l schimbati?

Felicitari pentru munca depusa pentru imbunatatirea siteului.Deci...siteul nu e mort,siteul se transforma! :thumbsup:

2 people like this

Exista pe prima pagina sectiunea "discutii pe forum".Pentru mine este important sa stiu cine si ce mai scrie pe forum,siteul nu este doar un blog cu comentarii la cate un articol.

Problema mea este ca acea sectiune nu imi arata ultimele comentarii si sunt nevoit sa intru in forum si sa dau scroll la toata pagina ca sa vad ultimele postari iar de pe telefon este un chin.

Nu inteleg care este algoritmul dupa care apar ultimele comentarii,de exemplu toate cele cinci linkuri sunt din sectiunea "discutii ros-albastre" desi s-a mai comentat si pe alte topicuri recent.De exemplu ultimul link este despre Templul din Ghencea din 17.04 desi sunt comentarii mai noi despre lotul Stelei,discutii libere sau reclamatii cu privire la activitatea moderatorilor.

Cred ca este important sa fie promovat si forumul pentru a creste activitatea pe site iar sectiunea "discutii pe forum" de pe prima pagina ajuta mult daca e pusa la punct.

1 person likes this

Multumim pentru sesizari. Site-ul este incă "under construction" și va mai dura până se ajunge la forma funcțională dorită.

Problemele semnalate de voi sunt notate, dar se rezolvă cu celeritate funcție de tipul lor (bug etc.) și timp. Toți facem muncă voluntară in măsura timpului liber disponibil.

Multumesc Xray pentru raspuns.

Daca tot m-am bagat in seama,hai sa continui.Nu cred ca e bine gandit sistemul de comentarii la articole.Am senzatia ca un replay la comentariu apare imediat dupa acesta.Problema este ca la un articol cu multe comentatii verifici de obicei ultimele aparute.Iar cand dai un replay printre alte 50 nu il observa nimeni.

Sper ca m-am facut inteles.Pe scurt,era mai bine cum apareau inainte comentariile,adica cronologic.Voi ce parere aveti?