George Stan

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

1,454 posts in this topic

ce sa trimitem mesaje private... eu va felicit pe toti aici...felicitari.. si tineti-o tot asa ...

Toata lumea de pe site! Dupa cum stiti noi o sa facem live text la fiecare meci! Vream sa evoluam si sa facem live video!

Acum daca stie cineva cum se face streaming dupa TV Tunerul meu pe site? Am auzit de o firma 3 D Media Creation dar nu stiu sigur! Va rog sa va interesati si sa-mi trimiteti un mp!

ce sa trimitem mesaje private... eu va felicit pe toti aici...felicitari.. si tineti-o tot asa ...

Da! Mai bine asa! Felicitari tuturor celor care, prin munca depusa, isi daruiesc cu pasiune din timp si viata, pentru realizarea acestui site, de care ne bucuram in fiecare zi noi ceilalti suporteri ai Stelei!

da e bine structurat acum forumul... da ce repede v-ati miscat .. am lipsit si eu 2 ore si le-ati aranjat...

:lol:

Asa e seful(George) se misca repede si perfect!

Voi nu ati vazut ce a crescut siteul +2000 LA UTILIZATORI!

O SA CREDETI CA SUNT NEBUN DAR PENTRU A 1000 oara FELICITARI George!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asa e seful(George) se misca repede si perfect!  

O SA CREDETI CA SUNT NEBUN DAR PENTRU A 1000 oara FELICITARI George!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Se cuvine sa il felicitam si pe SteauaToronto pentru perseverenta cu care isi lauda seful :)

Baieti puteti sa puneti filmuletul cum se bucurau la goluri baietii?? ca azi la meciu cu Lens au avut un mod original...gen Real Madrid parca...

Manifestarea bucuriei la gol a fost marca Steaua.Originalul ne apartine in Romania.

De acum toate video dupa site vor fi in formatul VLC PLAYER!

Acesta va fi playerul official al siteului(cum are UEFA Real Player)!

Decizia asta este luata pentru ca CALITATEA ESTE HIGH!

Stiu ca vi se pare mult 30 de mega cum a fost la meciul cu Lens rezumatul dar atunci a fost o ocazie speciala! De acum toate video vor fi in 10 mega cel mult!

am si eu o rugaminte...

legat se sectiunea arhiva fisiere, se poate pune nr de pagini astfel incat fiecare sa se duca la ce pagina doreste?

spun asta pt ca de 2 zile, in timpul liber incerc sa downloadez toate fisierele, si mereu e mai greu sa ajung de unde am ramas.

astept un raspuns

Se va face ordine acolo in cateva zile si toate video, audio vor fi aranjate dupa sezoane, data, etc ca accesarea sa fie mai usoara!

se poate face un sondaj pe pagina de start a site-ului cu intrebarea:

Pe cine ati sustine?

Steaua lui Gigi Becali

Steaua care va renaste

?????

Cred ca acest chestionar ar fi de prisos.

Lumea Stelista va tine fara ezitare cu acea Stea nascuta in 1947.Cu Steaua care detine acel impresionant palmares si acea superba istorie.

Steaua e una singura,intr-un cuvant e UNICA.

De ce nu se mai pot scrie topic-uri noi ?

Din cauza erorii de azi-dimineata ? :lol:

Din cate stiu se pot scrie topicuri si posturi. Azi dimineata a fost o problema cu baza de date, mai precis cu o tabela care "c'est foutou" vorba Escai. A fost una din problemele aparute in urma instalarii ultimei versiuni de phpbb. A fost rezolvata repede, spre deosebire de marea problema cu "attachments mod" care nu mai functioneaza, astfel pierzandu-se ceva informatie in unele locuri. Vom incerca sa rezolvam si asta. In cazul in care nu vom reusi, ii rog pe cei care vor sa-si reposteze imaginile de la seciunea "coregrafii" si "stadioane" folosind metoda clasica . Imaginile nu s-au pierdut, ele sunt aici: www.fcsteaua.ro/forum/files insa trebuie repostate.

Multumiri si scuze de deranj.

La subiect: este posibil sa se faca, candva, daca va fi cazul un astfel de sondaj. Personal, in momentul asta nu stiu cat ar fi de oportun. Sunt atatea de discutat, atatea variabile, atatea implicatii incat, sincer, efectiv ma simt tensiunea in stomac !LA PROPRIU! numai cand ma gandesc. Vom vedea curand.

[later edit]

cred ca mi-am dat seama ce vrei sa zici prin "nu se mai pot scrie topicuri noi". Mai greu dar mi-am dat pana la urma.

Asa e. Nu se pot scrie topicuri noi in sectiunile "meciurile Stelei" si "lotul Stelei" decat de catre moderatori. Ce nu ai observat tu insa, este ca regula asta este aplicata de cateva saptamani. Motivele mi se par evidente (aceste sectiuni au niste subiecte clare, nu este loc de devieri). Se poate posta foarte liber in subiectele create de moderatori.

[/later edit]

Cred ca acest chestionar ar fi de prisos.

Lumea Stelista va tine fara ezitare cu acea Stea nascuta in 1947.Cu Steaua  care detine acel impresionant palmares si acea superba istorie.

Steaua e una singura,intr-un cuvant e UNICA.

Este foarte adevarat dar macar aratam si noi ziaristilor batuti in cap cine e adevarata Steaua... Mai sunt specimenene care ar scrie la un ziar cu titlul "BecaliNews"

vad ca s-a depasit bariera de 6000 de utilizatori inregistrati.. We have 6007 registered users

Felicitari si tot asa

vad ca s-a depasit bariera de 6000 de utilizatori inregistrati.. We have 6007 registered users

Felicitari si tot asa

Da, si inca un aspect: am depasit site-ul oficial al lui Dinamo, atat la sectiunea sport, cat si la "general".

Da, si inca un aspect: am depasit site-ul oficial al lui Dinamo, atat la sectiunea sport, cat si la "general".

In fine, s-a facut dreptate si pe net...

La sectiunea video sincer nu ii rupem deloc .

Inca... :twisted:

[Da, si inca un aspect: am depasit site-ul oficial al lui Dinamo, atat la sectiunea sport, cat si la "general".

unde putem vedea si noi aceste topuri ??? clasamente ???