George Stan

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

1,454 posts in this topic

Oricum deviem de la discutie. Chiar nu mai exista propuneri referitoare la sectiuni noi, chestii noi la site? Mai e o luna si incepe noul sezon. Ne prinde 23-ul fara chestii noi la site!

Din cand in cand se fac diferite sondaje pentru a se afla parerea suporterilor stelisti in diferite chestiuni.

Dar sondajele nu sunt urmate de aflarea rezulatelor finale.

Poate ar trebui ca, dupa o saptamana (sa zicem), sa se incheie votarea, si sa se faca publice rezultatele sondajului, si eventual, sa se poata comenta aceste rezultate.

De exemplu, chiar acum este un sondaj despre parerea pe care o au suporterii stelisti despre Jiji beeecali. Ar fi interesant de aflat la final care au fost opiniile celor care au votat in acel sondaj despre cioban.

Dar sondajele nu sunt urmate de aflarea rezulatelor finale.

Multumim de sugestie, am pus in practica ideea ta.

Acum poti vedea arhiva sondajelor incheiate la adresa http://www.fcsteaua.ro/index/section/polls_archive

Totusi nu vom incheia sondajele intr-un timp fix. Fiecare sondaj va fi incheiat atunci cand cel care l-a creat (dintre admini) considera oportun.

Vor urma si alte imbunatatiri, voi veniti cu propuneri. Propunerea lui Virgil, cu concursul de pronosport e f buna, si noi ne-am gandit, e ceva de munca insa..ar fi o chestie :)

Inca ceva: ar fi misto daca la intrarea pe site ar aparea un steag imens al Stelei si sa trebuiasca sa dai click pe el(daca ar fi un flash cum a mai scris cineva ar fi si mai super) sau ceva asemanator.

Dezvolt ideea si propun ca accesarea paginii sa se faca numai cu conditia obligatorie de a subscrie la o declaratie de respect fata de Steaua (de exemplu: <<Accesand acest site declar ca respect clubul Steaua si suporterii acestei echipe>>, sau altceva de genul acesta). In acest fel le impunem neconditionat, macar la nivel declarativ, tuturor celor care ne viziteaza site-ul, respect fata de clubul nostru si suporterii lui, si daca este nevoie le putem readuce aminte acest lucru ori de cate ori este nevoie. Cei care nu-si pot calca pe inima, inseamna ca nu se pot ridica la inaltimea unui dialog civilizat si nu au ce cauta pe aceasta pagina.

Pe forum am putea crea un <<Colt al dinamovistilor, rapidistilor sau al suporterilor altor echipe>> in care sa-si exprime opiniile fara sa-si mai plaseze replicile aiurea incurcandu-ne pe noi.

Si faceti ceva si dati-le calificativul de <<stelist infocat>> sau <<stelist pana la moarte>> numai celor care sunt intradevar stelisti. Suna ca naiba <<reddog stelist pana la moarte>> (fara suparare reddog, apreciez modul in care intelegi sa-ti sustii opiniile).

Ma uitam pe topicul ala cu bancurile! Are dreptate saracu` reddog! Asa ca imi retrag propunerea, lasati-l sa fie stelist pana la moarte, ca pedeapsa mai mare pentru el nu cred sa fie!

Site-ul imi place .. si imi place cel mai mult arhiva... asta as vrea sa se imbogateasca.. cu mai multe fisiere video.. si daca s-ar putea sa puneti fragmente mai mari din meciuri memorabile ar fi mai bine..

Iar ca sugestie indemnul din partea stanga sus .. ar cam trebui schimbat 22 cu 23

In rest numai bine ...

Bine, voi initia in curand o a treia (si ultima) rubrica, dedicata meciurilor memorabile ale nationalei, intre 1970 (ex : 9-1 cu finlanda) si 2000 (euro 2000). Voi pune mai ales golurile, dar si faze mai interesante din meciuri. Sunt convins ca multi altii doresc asa ceva, dar am dorit sa aud macar o dorinta si aceea a venit de la tine.

Cristian Otopeanu

Am o mare rugaminte.. ca pe viitor .. sa nu mai lasati daca puteti cumva ... sa foloseasca nume precum reddog sau stiu eu ceva care sa duca cu gandul la rivalele noastre rapid si Dinamo macar astea doua.

spre deosebire de alte site-uri atata timp cat nu ne deranjeaza il lasam sa spuna ce doreste .

Ce ati zice de interviuri/informatii despre fostele glorii steliste? Ar fi interesant de stiut unde se afla, cum traiesc si alte informatii despre ei. Acelasi lucru despre juniori, acest interes i-ar motiva f. mult. Alta idee ar fi sa postati informatii si despre alte sporturi unde Steaua este implicata.

Am o mare rugaminte.. ca pe viitor .. sa nu mai lasati daca puteti cumva ... sa foloseasca nume precum reddog sau stiu eu ceva care sa duca cu gandul la rivalele  noastre rapid si Dinamo macar astea doua.

Din punctul meu de vedere, poate posta oricine pe site, atat timp cat nu incalca regulile stabilite. Abia atunci ne rezervam si noi dreptul de a actiona in consecinta. Nici stelistii nu fac exceptie, sa stii :) .

Am o mare rugaminte.. ca pe viitor .. sa nu mai lasati daca puteti cumva ... sa foloseasca nume precum reddog sau stiu eu ceva care sa duca cu gandul la rivalele  noastre rapid si Dinamo macar astea doua.

Iar incepi cu prostiile? Vrei sa strici imaginea forumului? Poate imi spui si mie cine te pune sa te uiti la nick-ul meu sau ce ai tu impotriva faptului ca sunt pe acest forum... Nu-ti convine, uita-te la luna. Nu te pune nimeni sa vorbesti cu mine sau sa incerci sa arati ca esti capabil de dialog. Mai lasa tampeniile astea.

Iar incepi cu prostiile? Vrei sa strici imaginea forumului? Poate imi spui si mie cine te pune sa te uiti la nick-ul meu sau ce ai tu impotriva faptului ca sunt pe acest forum... Nu-ti convine, uita-te la luna. Nu te pune nimeni sa vorbesti cu mine sau sa incerci sa arati ca esti capabil de dialog. Mai lasa tampeniile astea.

Nu vreau sa stric nici o imagine...si nu incerca sa te dai destept... nu imi place nick-ul tau... ce nu iti convine... nu suport ce e legat de numele Dinamo.. de tot ce face aluzie la Dinamo...ce nu intelegi ?

In schimb vad ca tie iti place aici... si ca suporter dinamovist cred ca ai veni si in galeria Stelei sa strigi si sa sustii echipa...

Ce n-am gasit si mi se pare normal sa fie, clasamentul si rezultatele etapei. S-ar putea sa fie greu de realizat, dar poate merita :idea:

Da la fiecare meci o sa punem video! Acum am observat ca am pe satelit si Telesport deci pot sa pun si rezumate de pe acest post!Ma intreb daca exista vreo posibilate sa conectez computerul meu la site si sa priviti fiecare meci live de pe satelit!

Da la fiecare meci o sa punem video! Acum am observat ca am pe satelit si Telesport deci pot sa pun si rezumate de pe acest post!Ma intreb daca exista vreo posibilate sa conectez computerul meu la site si sa priviti fiecare meci live de pe satelit!

ar fi super sa putem vedea.. meciuri in direct aici.. mai ales ca eu nu prind Telesport.. si astia o sa dea multe meciuri faine anul asta

O sa vorbesc cu George si poate gasim o posibilitate! Eu am deja conectat TV cu computerul sa inregistrez si sa pun pe site rezumate! Dar cred ca se poate! Eu prind Pro TV, Telesport, Prima, TVR I! Daca o sa mearga treaba nu o sa privim numai meciurile Stelei ci si meciuri din CL pe Pro TV!:)

mi-ar placea sa gasim pe site o sectiune dedicata comunicarii directe cu jucatorii Stelei, un loc unde ei pot intra si citi ceea ce suporterii vor sa le spuna fara teama de gigica sau mehehe. nu toti pot ajunge in preajma jucatorilor pentru a le spune direct ceea ce ar vrea. as face cate un "inbox" pentru fiecare din ei.

eu unul as incepe printr-un mesaj pentru Radoi, pe care l-am criticat urat de tot dupa meciul de la trondheim.

mesajul meu ar fi asta:

mirele, e timpul sa iti revii. asa nu ajungi nici la moscova, darmite la Real Madrid. fii serios, concentrat, ambitios, si tu vezi-ti de treaba ta, care e ca Steaua sa nu ia gol. de restul, poti fi sigur ca se ocupa altii. fii tu din nou fundasul acela de care nu trecea nimeni, care alerga de manca pamantul, si vei ajunge acolo unde iti doresti. dar ai grija, ca daca ajungi acolo va trebui sa fii si mai bun, sa alergi si mai mult, caci altfel va fi rau de tot. omul trece usor de la rau la bine, dar de la bine la rau unii isi pierd mintile. succes!

am o observatie: super tare mesajul din mailul pe care il primi cu totii la inregistrare (ala cu dinamovistul spurcat si ca noi nu glumim, facem caterinca) :D:D:D era sa mor de ras LOL

si inca ceva: sa schimbe naiba cineva mai repede "spre 22!!!" ala cu "spre 23!!!", ne facem dracu de ras, ma baieti!

Am vorbit cu George si a zis ca o sa schimbe banerele zilele astea cu ceva mai nou! Nu va faceti griji!

Acum incerc poate rezolv treaba sa bag broadcast pe fcsteaua.ro sa privim live meciurile!

foarte bine, iar despre meciuri... ar fi bine, ca de cand au inceput sa transmita si aia de la Telesport din div A, dak nu ajungem pe stadion si-l dau ei, ne zgariem pe fata de ciuda (asa o sa fac eu, spre exemplu maine :( )

foarte bine, iar despre meciuri... ar fi bine, ca de cand au inceput sa transmita si aia de la Telesport din div A, dak nu ajungem pe stadion si-l dau ei, ne zgariem pe fata de ciuda (asa o sa fac eu, spre exemplu maine  :( )

Eu prind TeleSportul dar trebuie sa dau de George astazi poate reusim pana maine ceva!