Sign in to follow this  
Followers 0
Guest

MM TREBUIE IERTAT

29 posts in this topic

In zilele acestea MM a demonstrat inca o data ca poate sa-l convinga pe Jiji in privinta antrenorului! Sa ne amintim ca tot el i-a spus lui Jiji despre Zenga! Si din cate am auzit MM aproape l-a convins pe Hamu sa vina inapoi!

Asa ca suporteri daca puteti sa-l iertam! Orice om greseste in viata! Eu stiu sigur ca el tine foarte mult la Steaua!

I s-au cam urcat fumurile la cap.Ar fi trebuit sa dea dovada ca este un om matur.Nu a fost asa.In schimb a demonstrat-o cu prisosinta ca e un derbedeu.

Hai ma,te bati cand nu ai incotro,dar chiar dai intr-un stelist in vazul a zeci de mii de stelisti?

Treaba asta se numeste sfidare(ca sa nu spun "ma pis pe voi")si este sinonima cu a da in toti suporterii ros-albastri,indiferent de cat de aproape sau departe se afla ei de TFR.

Sper ca glumesti... :evil: :evil: :evil:

nimeni nu contesta calitataea lui de bun conducator,dar fapta lui a fost totusi gresita!

bravo lui pentru tot ce a facut la Steaua!in schimb ma deranjeaza discutia apriga cu Titi Dumitriu,in urma caruia fostul antrenor al Stelei a fost data afara!

in rest eu una nu am ce sa-i reprosez!faza cu suporterul e deja trecut!nu avem ce sa-i iertam!

conducator bun niciodata...

Greshala lui de neiertat

Gigi du-te... lasa-ne sa castigam!

NU NU NU NU NU NICIODATA :evil: :evil: :evil:

Gigi pleaca dracu din Ghencea :evil: :evil: :evil:

MM Stoica trebuie apreciat pentru ceea ce a facut, face si va face la Steaua. Toate aceste lucruri sunt din postura lui de anagajat. Adica, sunt normale si noi nu avem de ce sa ne dam cu parerea decat asa, ca fapt divers, ca suporteri, etc.

In schimb, atacul lui la acel suporter stelist a fost o atitudine personala, prin care s-a distantat de club. Prin gestul lui, s-a facut de ras ca persoana. Nu avem de ce sa-l iertam ca conducator de club, pentru ca refuz sa accept ca acest fapt s-a petrecut ca angajat al Stelei. Nu, a afacut-o MM Stoica, omul. Daca este sa fie iertat, sa-l ierte Radu Ion. Iar astuia i s-a cumparat iertarea.

In concluzie: eu nu sunt suporter al lui MM Stoica, ci al Stelei. cum MM Stoica nu a actionat in acel moment in numele Stelei (deci cu mandat de la Becali, sa zicem) nu am nici o treaba cu gestul lui si n-am de ce sa-l iert.

Stiu ca-i complicat, dar se poate. :)

Mah baieti si fete lasa-ti prostiile astea. Cum sa-l iertam pe jegosul asta??

Mai are tupeul sa spuna ca a premeditat toata povestea ca sa nu mai fluiere spectatorii echipa ci pe el.

Cat de prosti si creduli ne crede??

Eu (si alti baieti care venim constant la meciuri) afirm clar si raspicat: MM lasa-ne!

PS: si ia-l de mana si pe cioban!!

Bai Allen nu te mai lauda zicand ca mergi constant la meciuri adica ii jignesti pe astia care nu sunt in tara! Ce vina avem noi?

Si inca un lucru sa ne amintim ca MM l-a adus pe Zenga in timp ce Jiji nu-l vroia!

naivitatea unor copii nevinovati naste astfel de topicuri amuzante.....

Eu zic ca pt tot ce a facut la Steaua, MM trebuie iertat.....

Eu sunt 50% de acord cu propunerea ta.......da si nu!!!!

De ce nu??.....pentru ca gestul lui a fost o sfidare pe fata a noastra, a suporterilor. Lovitura data ne-a lovit pe toti!! Daca venea un dinamovist si te lovea pe tine, sareau toti stelistii pentru tine??? Eu zic ca da..Dar atunci cand vine din interior, dintre "ai nostri"...e greu....cred ca ma-ntelegeti!!

Sunt si de acord pentru ca, cum am spus si mai sus, totusi e unul de-al nostru, si singura treaba care cred ca are Jiji dreptate e ca trebuie sa fim cu totii o familie... Dar tot el a inceput sa nu respecte familia noastra cu gestul lui......Asa ca ......nu stiu, eu asa gandesc!!!

FORZA Steaua!!!!!!

Eu sunt 50% de acord cu propunerea ta.......da si nu!!!!

De ce nu??.....pentru ca gestul lui a fost o sfidare pe fata a noastra, a suporterilor. Lovitura data ne-a lovit pe toti!! Daca venea un dinamovist si te lovea pe tine, sareau toti stelistii pentru tine??? Eu zic ca da..Dar atunci cand vine din interior, dintre "ai nostri"...e greu....cred ca ma-ntelegeti!!

Sunt si de acord pentru ca, cum am spus si mai sus, totusi e unul de-al nostru, si singura treaba care cred ca are Jiji dreptate e ca trebuie sa fim cu totii o familie... Dar tot el a inceput sa nu respecte familia noastra cu gestul lui......Asa ca ......nu stiu, eu asa gandesc!!!

FORZA Steaua(Campioana Romaniei 2005)!!!!!!

cam ai dreptate,cu toate ca s-ar putea sa ne sara altii in cap pentru asta :D:D:D

Meme a facut ce-a facut dar Radu Ion ala efectiv a cautat-o cu lumanarea.Incerca el sa ne convinga la TV cat de mare suporter e,ca mereu a tinut cu Steaua,ca fiul lui cel mic a spus primul cuvant Steaua,bla bla ....patetic...

Ole o sa avem gazon nou, avem antrenor bun, se spune ca Victoras Iacob o sa vina la Steaua! Incep sa se rezolve problemele! Hai sa fim uniti!

Ole o sa avem gazon nou, avem antrenor bun, se spune ca Victoras Iacob o sa vina la Steaua(Campioana Romaniei 2005)! Incep sa se rezolve problemele! Hai sa fim uniti!

Partea cu gazonul e bine, cu antrenorul la fel dar cu Iacob nu. Sunt din acelasi orash cu el( Rm. Valcea) si l-am vazut jucand aici in tineretea lui. E cel mai prost atacat posibil din divizia A!

Gigi du-te... Lasa-ne sa castigam

In concluzie: eu nu sunt suporter al lui MM Stoica, ci al Stelei. cum MM Stoica nu a actionat in acel moment in numele Stelei (deci cu mandat de la Becali, sa zicem) nu am nici o treaba cu gestul lui si n-am de ce sa-l iert. :)

Ma raliez acestei judecati.Cu urmatoarea adaugire:chiar daca ar fi avut incuviintarea sau i s-ar fi impus de catre Becali,nu ar fi trebuit sa comita acea marsavie.Prin extensie el nu a dat numai in acel suporter(am mai spus-o) ci in toti suporterii,inclusiv in tine Toronto.Asa ceva nu se uita.

MM e um moldovean care n-are ce cauta la acest club,in plus a dat dovada ca e si un badaran si o sluga care nu stie altceva decat sa-i stearga pantofii lui jijioitza si in concluzie nici el nici asa zisu;l patron alias cioban alias oaie sa ne lase sa faca loc la alti mai reprezetativi pt Steaua(CAMPIOANA Romaniei 2005 SI INTODEAUNA)cum ar fii [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color],Tudorel Stoica,ENEI,SI multii alti care chiar merita sa fie la acest club!!!

KOBYI STELIST PAN' LA MOARTE ......SI DUPA!!! :x

Orice om merita o a doua sansa,nu?Ramane de vazut daca Meeeee Meeeee merita acest lucru...stelist, nestelist gestul lui este incalificabil....mie imi e antipatic la fel ca si stapanu' sau Ciobanu' supranumit si Razboinicul oilor....dar.....poate ca Meeee Meeee nu merita....Sa traiesti Duckhadame !

MM e un presedinte de club foarte bun.Nu stiu daca ati sesizat ca de cand a plecat Piti care taia si spanzura la Steaua ,am luat si noi campionatul multumita faptului ca a fost adus un antrenor bun de presedintele clubului.

Asa e a gresit cand l-a lovit pe omul ala,dar orice poate fi iertat.O sa vedeti ca si Protasov,adus de acelasi MM va face multa treaba la Steaua.

Ma nu il iertati, dar macar sa nu il mai fluieratii.

A facut un gest impardonabil, dar a recunoscut ca a gresit, a platit (nu ma refer la cacaciosul ala de radu Ion, ci la suspendarea aplicata ), dar totusi este unul de al nostru, un stelist care cel putin a facut unele lucruri bune.

El mai este pe acolo care gandeste, ca daca ar fi fost dupa Jiji spurcali, sigur ne-am fi trezit cu cine stie ce antrenor (in conditiile in care Laca nu e bun, Ilie Dumitrescu la fel, etc..).

Nu ati vazut ce spunea oierul de Protasov, cine mai e si asta (nu ca acum nu ar fi fost o alta solutie mai buna pentru antrenor, dar in conditiile date.......)dar vad ca pana la urma l-a acceptat si sigur la lamurit MM, ca dupa cioban am fii cautat antrenor si la o saptamana de preliminariile C.L.

cu toate defectele lui MM, el este singura minte mai limpede (atunci cand nu este injurat :twisted: ) de la club.

Ba da , trebbuie sa ii fie aratata toleranta zero , poate scapam de marele luptator MM