Adrian

Fenomenul Ultra In Imagini

1,117 posts in this topic

Imi aduce aminte de AU prin `98 -`99, in drum spre groapa.

http://www.youtube.com/watch?v=aBBVDVH8Rrw

mie nu..pt ca nu erau atat de multi gabori.erau alte vremuri..de libertate maxima.ca exemplu tin minte cand i-am batut pe caini cu 4-2 la inaugurarea nocturnei parca,eram stransi la victoriei si gaborii cica..va ducem cate 15 cu tramvaiul(34) pana in fata la Dinamo.am fost in primii 15 si erau 3 gabori.am coborat la Dinamo,plin de caini dar tot nu au avut curaj sa faca ceva.oricum,tare experienta.

sau cand veneam de la tineretului si la romana ne intalneam cu cei din dr taberei.ce vremuri.

Superba aceasta tentativa de captura, chiar in peluza adversa tarantinibglu9.jpg

Numele grupului e doar o coincidenta. :kisstogether:

bombe607363ilh7.jpg

Edited by f234567k

Eu cred ca era facut in scop personal banerul ala :smartass::naughty::naughty::naughty:

evident! :thumbsup:

Eu cred ca era facut in scop personal banerul ala :smartass::naughty: :naughty: :naughty:

o fi infratiti cu javrele... :tongue:

Mi-a placut de Mirel aseara cand a zis ca ce cimbomboana.Adevaru e ca au tipat si cetatenii aseara.Bravo asa e frumos!

multumesc HNT -pentru opitalitatea fata de turcaleti

Ala chiar era steag personal! cine stie de la cine l-au luat , tot captura se numeste dar nu cred ca era cazul! :bananadance: (ba e criminala banana asta)

Mdea, mi-a tradus pretenaru' turc ce scria acolo. E o urare de succes pentru Galata in UCL. Oricum, nu mai aveau nevoie de ea turcii:)). Plus ca m-au cam enervat cu tupeul aratat la aeroport.

Una peste alta, daca e steag si luat cu forta, se poate spune ca in meciul cu suporterii turci e 1-0 la capitolul asta.

Edited by Stanici

Din cate am inteles cativa dintre ei au si dosar penal....petarde care vor sa intre cu petarde pe stadion :worthy: Allah Akbar :wanker: :wanker:

italieni de rahat, ei ii provoaca pe englezi, politia intervine in forta exact unde nu trebuie.

vorba prezentatorilor de la o televiziune britanica: the italian police is a disgrace

Cred ca am putea sa spunem acelasi lucru si despre jigodiile de la noi din Romania.

Edited by Azzido

@Recoba super tare coregrafia !