Azzido

Emomania

363 posts in this topic

Deja parca ar fi pe cale de disparitie...nu mai apar la Zero TV,nu mai apar nici pe strazi! :laugh:

Pai daca nu se pun accize pe lame...

Nu mai treceti pe langa blocuri ca sar putea sa va treziti cu un emo in brate :))

Ar trebui puse semne cu "ATENTIE CAD EMO !!!"

In Braila sunt blocuri cu gardulete pe acoperis...

si la noi ar fi bine sa apara, ca mai sunt unii care merg sa faca plaja pe bloc, daca nu apuca sa mearga la mare si nici nu pot in fata blocului, in vazul tuturor. Blocurile gri pot fi oaze de verdeata, daca stii cum sa te uiti la ele. Pacat ca terasele blocurilor comuniste sunt necirculabile, deci nu prezinta elemente de siguranta pentru persoane si nici dale frumoase pe care sa calci, ca doar n-au fost facute pentru asta.

Edited by dee

Aha .... Dar de unde sti ?? Ai incercato cumva ???

A incercat-o Hitler ;) si a functionat

Ce tot atatea definitii fara sens, nu exista niciun "emo", sunt doar 3 faze prin care trece orice adolescent: mereu in cautarea libertatii, interesat de schimbare si oameni noi, insa care are si simt realist,practic, e dornic de munca sustinuta (mereu face cate ceva, cauta solutii neintelese de altii) alternata cu perioade de relaxare si odihna.

E tipul clasic al Excentricului Muncii Oarbe.

Emo-maniaci suntem noi,care tot incercam definitii si ii caracterizam prin cuvinte si poze, nu ei, care-si vad de treaba lor :laugh:

Edited by dee

Si-a disparut curentu'.... :rolleyes: Prunci plictisiti....

rtj, Si ei au vorbit tata de altii...ai citit tot sau nu? Ai observat ca idolul tau nu raspunde la intrebarile dificile?

Intreb inca o data...cine plm l-a rugat pe Adrian sa colaboreze?!

Vladyk, pe cuvant de onoare ca te respect si inteleg. In situatia ta si eu poate as face la fel. Nu mai pun la socoteala faptul ca erai beat cand ai scris acel post trimis de catelusul fratiei...nu se intelege mai nimic. Nu e o jignire, mi se mai intampla si mie. Tati, esti naiv si n-ai nici macar idee cu ce curve te asociezi...dar cum nu sunt eu nici mama ta si nici vreo ruda, ma doare la basca, din partea mea pizdele musulmane sa o suga.

Ofofoff, "catelusul fratiei"...

Bai, Polimere, daca as fi nevasta-ta, te-as da la caini. Nu auzim sa faci ceva pentru site-ul asta in afara de a zgarma cacatul. Cum sa ai copil si nevasta si sa o arzi cum o arzi pe aici, tre' sa fii de-a dreptul cretin. Pana la urma vad ca tu agiti spiritele pe aici, empyro si choli macar au o initiativa. Tu esti un rahat neluat de peria de la wc. Pana si SteauaToronto are un plan clar.

Tu... :) esti prieten cu oricine te primeste ca nu ai un sistem de valori.

In mult mai putinul timp pe care l-am petrecut aici DA, sa stii ca am facut mai multe decat tine. In anii in care fratia mi-a luat dreptul de a accesa acest site, am facut multe in alta parte...deh, exista arhivele si totul se poate dovedi.

Despre planurile mele, discuta cu oamenii care ma cunosc. Da, are si Toronto planuri, cum zici tu, Toronto ala dat afara permanent de fratia ta, si ala pentru care eu am facut lobby sa fie lasat in pace...eu, nu tu.

Acum Empyro e bun, nu? Pana acum era doar un troll.

Da, v-am jignit, nu ma ascund pentru ca dupa cum vezi liderul vostru n-a putut sa-si dovedeasca minciunile. A evitat sa raspunda la intrebarile puse.

Am un sistem de valori si asta nu-mi permite sa fiu catelusul nimanui. Vorbeste ba direct despre mine daca vrei, nu ma intereseaza daca ma jignesti, dar lasa referirile la familia mea. Asta nu e raspuns decat de boschetar. Nu e de mirare ca te-au manevrat aia cum au vrut si ti-au aruncat cate un os...se vede cat esti de ... (nu mai are rost).

Edited by Lorimer

Nu ti-am jignit familia, din contra, o apreciez cum de te poate suporta in casa. Da' bine daca stai toata ziua la PC, probabil ca au si uitat ca existi sau folosesc una din clonele tale.

Nu am niciun interes la Empyro, dar macar omul are o clasa peste tine la exprimare.

Edited by blindius

vedeti ca sunteti offtopic, terminati cu balacareala. aveti linkul de contributii daca vreti ceva. daca vreti din nou porceala va aplic regulamentul.

last warning!