fcsteaua.ro

Gigi și „bozgorii”

49 posts in this topic

Acum câțiva ani, Gigi Becali l-a fãcut pe Boloni „bozgor împuțit”. Așa a ales el sã caracterizeze un fost mare jucãtor al Stelei Sevilliene. Rãzboiul dement al Jijiotului cu etnia conlocuitoare nu s-a rezumat însã la a terfeli numele unei foste glorii steliste. Nu a fost nici prima și nu va fi nici ultima oarã când se va întâmpla asta, este suficient sã ne amintim de modul în care a plecat Hagi de pe banca tehnicã a Stelei.

Principalul argument al Becaliotului în lupta recent pierdutã de Steaua pentru campionatul României a fost cã echipa „româneascã” trebuie sã învingã echipa „ungureascã”. Dumnezeul ortodox al lui Jij va învinge Dumnezeul catolic al lui Paszkany. Cãlugãrii ortodocși de la muntele Athos, cãrora Împielițatul le-a cumpãrat gipane sã se dea cu ele (a propos, ciobane, mersul pe jos distanțe lungi pentru a ajunge la mãnãstire amintește întrucâtva cãlugãrului de drumul pe Golgota al lui Iisus, dacã oamenii ãia nu mai merg pe jos credința lor va avea de suferit ) vor înfrânge prin rugãciunile lor pe nemernicii cavaleri papistași masoni aflați în slujba „bozgorilor” lui Paszkany. Cam asta este în creierașul „patronului” Stelei și a celor ce gândesc ca el.

Boloni este manager la Rapid, o realitate dureroasã pentru noi, ca steliști. Așa cum ne bucurãm când un simbol al Stelei ajunge sã fie antrenor al echipei pe care o iubim, tot așa ne întristãm când un simbol stelist ajunge pe banca tehnicã a unei rivale. O fostã glorie a Stelei, un om care spune „sunt stelist și voi fi toatã viața”, ajunge la o rivalã de moarte. O fostã glorie a Stelei își va pune toatã experiența acumulatã ca jucãtor, antrenor și DESCOPERITOR DE TALENTE (sã nu uitãm de Cristiano Ronaldo și de trialurile pe care Boloni le-a fãcut când era antrenor al echipei naționale a României) în slujba celor de sub pod. Sã-i mulțumim ciobanului pentru încã o palmã datã istoriei Steliste!

La Steaua a ajuns de curând un alt „bozgor”, Janos Szekely! Îmi pare sincer rãu cã nu a retrogradat Gloria Buzãu, cã tare mi-e teamã cã-l vom vedea și pe Szekely împrumutat pe acolo!De altfel, auto-intitulatul „finanțator” a și declarat cã va lua cei mai buni jucãtori din țarã și îi va împrumuta la alte echipe și dacã vor confirma acolo îi va aduce la Steaua! De ce îi mai ia atunci, nu au confirmat odatã la alte echipe din Liga 1, din moment ce îi cumpãrã?

Pentru Gigi Becali numirea lui Boloni în funcția de manager la Rapid nu va fi decât un nou prilej de luptã cu „bozgorii”, „masonii”, „bubulii” și alte rase extraterestre ce îi vor lui rãul! Pentru noi va fi însã un nou prilej de umilințã, pentru care trebuie sã-i mulțumim lui Gigi Becali!

alexblaja

Cata dreptate ai Alex... si cat de multi sunt cei care vad lucrurile in "gei-gei way"...

....si Hagi, si suporterii, si , bunul simt, si glorie, si mandria de a fi invingator pe teren, si dorinta de a castiga tot,...........si Steaua Bucuresti!!!!!!

sincer nu prea vad rostul articolului. Tot respectul si vesnica recunostinta pentru Boloni (pe care am avut ocazia sa-l cunosc personal) dar acum ce ati vrea...sa-l dea afara pe Lacatus sau ce?! Omul e profesionist si s-a dus unde i s-a oferit un loc de munca. Sigur ca stelist doare sa vezi o fosta glorie la rivali dar la noi oricum nu putea veni in momentul asta. Asa si Dan Petrescu e un mare stelist si ar fi bun la Steaua dar momentan postul este ocupat si sper sa mai raman inca 20 ani ocupat. Mi-ar placea ca Laca sa devina un fel de Ferguson aici. Pana una alta avem simbolul, nr1 din istoria Stelei. Fiti recunoscatori pentru asta ca cine stie cate zile mai are si Laca la Steaua becaliana.

rrrapid nu e rivala Stelei, cu atât mai mult nu este "o rivalã de moarte" (dacã CFR Cluj va continua sã se lupte pentru campionat în urmãtorii 3-4-5 ani, și ei vor fi considerați "rivali de moarte ai Stelei"?). Prin urmare nu cred cã trebuie sã considerãm asta ca pe o tragedie. Pur și simplu omul e profesionist. ªi, orice ar face el la rrrapid, nu va putea uita performanțele pe care le-a avut la Steaua și (sper și vreau sã cred) nici suporterii. Pentru mine, Boloni rãmâne în continuare la fel de stelist ca și pânã acum. La fel cum rãmâne și Jean Vlãdoiu, deși acum este secund la Dinamo.

Ca o pãrere personalã, nu cred va vedea Boloni ghiocei în țigãnie. Poate chiar nici zãpadã.

PS: Nu vreau sã jignesc pe nimeni, dar expresia "rivali de moarte", cu referire la Steaua și Dinamo (și rrrapid) mi se pare una total idioatã și care este una dintre expresiile-șablon ale limbii de lemn (sau mai bine zis, de plastic) din "presa sportivã" de la noi. E posibil sã mã înșel, dar nu cred cã s-au omorât steliștii și dinamoviștii între ei, din 1948 și pânã azi (suporteri sau jucãtori); cel puțin, eu nu am auzit pânã acum, dar, repet, e posibil sã mã înșel.

Edited by 1on

La cati oameni de caracter si adevarati profesionisti a creat Steaua, este imposibil ca unii dintre ei sa nu ajunga la alte echipe. Cat despre Gigel, pai el e in razboi cu tot cel inconjoara, ungurii, jidanii, oltenii, galeria Stelei, galeria Dinamo, DNA, limba romana, presa corupta, presa incoruptibila, Freddy Mercury, riul, ramul, etc. Din pacate se pare ca numai oile si Zmarandescu il inteleg... Pardon, si Argaseala!

Cat despre Gigel, pai el e in razboi cu tot cel inconjoara, ungurii, jidanii, oltenii, galeria Stelei, galeria Dinamo, DNA, limba romana, presa corupta, presa incoruptibila, Freddy Mercury, riul, ramul, etc. Din pacate se pare ca numai oile si Zmarandescu il inteleg... Pardon, si Argaseala!

E o blasfemie sa punem alaturi in aceiasi fraza pe Gigel si FREDDY MERCURY .Cred ca nici daca mai traieste ciobanul pana la 106 ani nu va lasa lumii ce a lasat solistul trupei Queen...

Acum mi-am mai amintit ca "io" a interzis sa se mai puna pe Ghencea melodia "We are the champions",pe motiv ca Freddie era homosexual.Eu cred ca adevaratul motiv era altul,si anume ca ,atata vreme cat el va fi patron,avem interzis la locul 1.Si dupa cate stiu eu campion se numeste doar ala de pe primul loc...

Edited by danimarcu

DESCOPERITOR DE TALENTE (sã nu uitãm de Cristiano Ronaldo)

Las-o incolo cu Cristiano Ronaldo cel descoperit de Boloni. Baiatul avea deja o reputatie in Portugalia inca de la varsta de 10 ani (!) si a fost transferat la Sporting la varsta de 12 ani ca o viitoare mare vedeta. Asa ca nu prea isi are rostul afirmatia cu "marea descoperire" a lui Boloni. Sigur, a debutat la 17 ani in prima divizie sub Boloni, dar asta dupa ce deja fusese marea vedeta a Campionatului European sub 17 ani. Debutul lui la Sporting era inevitabil, indiferent cine ar fi fost antrenor.

Cata dreptate ai in articolul asta.....

Din pacate Boloni este un profesionist adevarat si nu prea are ce cauta la echipa la care e Jiji patron. Asta este adevarul si tot mai multi stelisti vor merge la alte echipe din tare deoarece la Steaua nu mai e loc de nepotii sau de lingaii lui Jiji.

Declaratia aia ca se lupta cu ungurii a fost facuta ca sa mai apara si el la televizor...

sincer nu prea vad rostul articolului. Tot respectul si vesnica recunostinta pentru Boloni (pe care am avut ocazia sa-l cunosc personal) dar acum ce ati vrea...sa-l dea afara pe Lacatus sau ce?! Omul e profesionist si s-a dus unde i s-a oferit un loc de munca. Sigur ca stelist doare sa vezi o fosta glorie la rivali dar la noi oricum nu putea veni in momentul asta. Asa si Dan Petrescu e un mare stelist si ar fi bun la Steaua dar momentan postul este ocupat si sper sa mai raman inca 20 ani ocupat. Mi-ar placea ca Laca sa devina un fel de Ferguson aici. Pana una alta avem simbolul, nr1 din istoria Stelei. Fiti recunoscatori pentru asta ca cine stie cate zile mai are si Laca la Steaua becaliana.

Da, eu as vrea sa plece Laca de la Steaua, dar intr-un mod civilizat, pt ca Laca nu e antrenor de Steaua si va trebui ca la un moment dat, sper nu foarte indepartat, va intelege acest lucru si va pleca.

Sa fie clar, TOTI il iubim pe Laca (sau asa ar trebui sa fie), pt ca el merita lucrul asta caci este si va fi mereu simbolul Stelei tocmai datorita faptului ca a fost un jucator de exceptie care a facut atatea pt Steaua, DAR ANTRENORUL Lacatus NU este egal cu JUCATORUL Lacatus; se pare insa ca tu faci parte din aceia care nu inteleg si nu vor sa vada acest lucru.

Faptul ca Boloni a ajuns la Rapid, pe langa faptul ca e o umilinta e si un motiv de ingrijorare, deoarece va face la Rapid o super echipa (sunt sigura de asta), si CFR-ul are un plan bine pus la punct, iar noi ce? Il luam pe Tatarusanu ca sa-l lasam un nou sezon la Bistrita,iar cand va veni la Steaua cu siguranta va pleca Zapata. Daca nu ne aliniem si noi cu un plan bine pus la punct si transferuri de reala valoare nu vom reusi sa facem nimic.

Boloni e profesionist, dar daca ar fi primit oferta de la Steaua cred ca ar fi acceptat pt ca e stelist, iar daca nu ar fi facut-o ar fi fost din cauza lui Gigi.

Petrescu ar face o treaba extraordinara la Steaua, jucatorii pe care ii are la Unirea sunt cu mult sub cei ai Stelei si a reusit sa le imprime in primul rand un stil de joc, cred ca asta spune tot.

Cata dreptate ai in articolul asta.....

Din pacate Boloni este un profesionist adevarat si nu prea are ce cauta la echipa la care e Jiji patron. Asta este adevarul si tot mai multi stelisti vor merge la alte echipe din tare deoarece la Steaua nu mai e loc de nepotii sau de lingaii lui Jiji.

Declaratia aia ca se lupta cu ungurii a fost facuta ca sa mai apara si el la televizor...

Perfect de acord.Dintotdeauna mi l-am dorit pe Boloni la Steaua,insa sunt constient ca nu e posibil atat timp cat ciobanu "conduce" .

Sa nu ne miram.

Si dau aici multe exemple.

Dece jucatori care odata au fost ai Stelei joaca mult si bine pentru marii sau mici nostri rivali, si aici amintesc cazul cei mai exponential Danciulescu, care ar fi putu juca la noi la fel de bine, (sigur el nu a plecat din cauza lui Gigi, dar se incrie in aceeasi categorie), Thereau, Saban, si oricat de prost ar juca, nici un om nu merita terfelit, pentru ca nu stii niciodata ce iti rezerva viitorul.

Boloni, un maestru al antrenoratului poate va avea vreodata sansa sa antreneze Steaua. Io unul imi doresc, dar acest lucru nu se va intampla cat timp un magar, care a urmarit imagine si sondaje cat mai "grase" va fi patron. Un alt ungur, dar unul atat de drag noua, maestrul de la Sevilla, nu a acceptat sa colaboreze cu Jijica. De ce , petru ca era ungur?...

In ritmul asta si cu atitudinea asta de Vadim&Funar, vom pierde legatura cu multe alte glorii...Si e cam trist cand un om ca si Marcel Raducanu, vede cu numarul 10 de la Borussia Dortmund, nu are parte de aplauze in Templu.

P.S. Nu ne face un bine care si... "x_killed_jiji_with_a_head_shot_from_magnum_sniper_rifle"

Boloni e genul de antrenor dificil pentru patronii romani pentru ca atunci cand vine,vine cu un proiect de realizat nu neaparat doar sa-si ia banii cateva etape si apoi sa se care si tocmai d-asta ar fi fost bun la Steaua,dar dupa cum bine stim la Steaua nu se contruieste pe termen lung,nici macar pe termen mediu ci doar scurt si foarte scurt,dupa cum doreste gibonul Becali.

Desi pericolul maghiar exista,el nu are importanta in fotbal,mult mai grav e ce se intampla cu ungurii in anumite zone ale tarii,si stim cu totii la ce ma refer.

Jiji,care e roman verde,nu e un om de cuvant pentru ca a zis ca daca "ungurii" iau campionatul el se spanzura. Ati mai auzit voi ceva de obstescul sfarsit al lui jijel? Eu nu. Doamne fereste,nu doresc moartea nimanui dar Jiji nu ar trebui sa faca promisiuni pe care nu le poate respecta.

Pun pariu cu cei de pe forum ca atunci cand Boloni va veni cu crapidul in Ghencea sezonul viitor multi tarani ce vor fi prezenti pe stadion o sa-l injure revarsandu-si frustrarile de tip Becali("a mers la Rapid", "mama lui de ungur") uitand ca injura un fost mare jucator stelist. Exact ca si in cazul lui Dan Petrescu,care trebuia ignorat,nu injurat.

Steaua a dat multi oameni de valoare fotbalului romanesc insa foarte putini stelisti se regasesc in staff-ul clubului Steaua pentru ca ei nu au loc acolo(ciobanul rulz) si pentru ca exista sute de nepoti si atarnatori pe langa Jiji care vor functii la club. Iar stelistii care sunt acolo,adica Adi Ilie si Lacatus trebuie sa poarte "negocieri" cu Jiji,primul ca sa ii se dea un buget mai mare de transferuri iar al doilea ca sa bage un anume prim 11 pe teren. Asa nu se face treaba si ar fi o minune sa apucam vreun trofeu anul viitor.

Si in final vreau sa pun o intrebare celor ce injura foste glorii atunci cand acestea vin in Ghencea: Pe cioban cand il injurati "curajosilor"?

CIOBANE PLEACA DIN Ghencea!!!

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

Hai sa-l lasam pe analfabetul principal, ca asta e alta problema si nu merita sa ne obosim pentru atat!

Dar, se pare ca unii dintre voi chiar nu se pricep la fotbal! Boloni, descoperitor de talente??? Atunci ce e Wenger??? Pai Boloni il avea in curte pe C.Ronaldo!

E perfect ca Boloni ajunge la rapid, "unde nu are ce cauta un stelist"! Da, rapid e un jeg rahat de club cu oameni fara onoare!

Bai, Boloni nu va face nimic la rapid! Este cea mai buna mutare, daca se va intampla! Conflictul va izbucni acolo, nevestuica lu' Latzi Baci, il va chema de urgenta in Franta, contractul nu va mai conta, principal va veni negroteiul interimaro-secund al lor! Deci rapid nu va fi nimic in sezonul viitor si nici pe viitor! Plus ca vor fi contre dure intre Copos si Harabul Hala! Deci 5 ani nu vom avea probleme cu looserii!

Sa vedem ce va fi cu Academia asta a noastra de copii, ca daca Strizu va fi antrenor-supervizor e jale!

Tot respectul pentru Boloni,noi nu uitam ce a facut pentru Steaua,dar deuna zi s-a pronuntat pe un post de televiziune ca referitor la concurenta dintre Steaua si CFR incerc sa reproduc:"in inima mea este adevarat ca sunt SI stelist dar sa nu uitam ca sunt si provincial si vreau ca anul acesta sa castige campionatul CFR-ul".Pai eu inteleg ca fiecare barbat trebuie sa aiba si o amanta dar cand e vorba de casa...atunci...sotia,nu mai e loc de interpretari. Asa ca...Boloni acum nu mai este stelist pur sange,banul a facut din el un mercenar(maine,poimaine linge carpa rapidista),cat despre afirmatiile rasiste a lui Gigi demult nu mai incerc sa-l judec...asa este el si cu asta basta...e treaba lui,nu mi-e mie rusine de afirmatiile lui,cat despre impactul vorbelor ciudate asupra culorilor...chiar nu are relevanta.

Venirea lui Loti la Rapid este o veste trista si totodata o palma, meritata, pe obrazul Stelei.

Cand nu stii sa pretuiesti un astfel de om si antrenor, merita sa suferi vazandu-l la rivali!

Interesant este ca dintre toate echipele care vor trage la titlu in sezonul viitor (Steaua, Dinamo, Rapid, CFR si Poli Timisoara), noi avem de departe cel mai slab antrenor. Dar chiar asa, mai intereseaza pe cineva aspectul asta? Nu, ca doar Laca e simbolul nostru, nu?....

:steagcruce:

sincer slab articol, daca asta e treaba voastra sa stati sa il criticati pe Gigi , ce sa mai zic??

ce rost avea articolul tau??? bagarea in seama???

forza Steaua

Si in final vreau sa pun o intrebare celor ce injura foste glorii atunci cand acestea vin in Ghencea: Pe cioban cand il injurati "curajosilor"?

Mai gasesc ei un mut, un colorat, un alergator....iar buba principala e ignorata in continuare...vorbim de antrenori de valaore....cred ca suntem inconstienti sau ne place sa ne mintim...sau mai ne lispeste ceva la cap....valoare inseamna ceea ce emana Boloni, respect, tarie de caracter, bunul simt...ups....numai antonime care l reprezinta pe cancerul de la noi...Perlele nu se amesteca cu porcii....asa ca......

"L am facut ou si cu otet pe Boloni, pe Hagi albie de porci, pe Balint la fel...pe altii i am alungat si numai eu stiu cum......in cot de ei ma doare le am zis o tare si raspicat, ce mai am urlat ca un berbec intre oi, am declarat sus si tare ca l am adus pe Lacatus, le am dat simbol doar sa le astup gura, le am batut seful de galerie, am declarat sus si tare ca am vrut doar imagine de la Steaua in rest ...oitele mele dragi...ce le mai iubesc....nu ma intereseaza de campionat, cupa ce e aia??? ce mie imi trebuie trofeee...locul doi banu aduce....." oita barsana ....tare mai sunt....astia nic nu zic..control total...ce sa mai chiar ca sunt voievod....BAAA...daca am putere asupra la cum zic ei ca sunt cam 5 meleoane de suporteri, oi, ce or fi.....pai baiii hahalelelor ..... eu m is PRESEDINTE...hahaaahhaaaa...ce tare sunt......hahhaaaa...si n ziarele din Nemtia m au dat astaia....bahhhh.....is ca lupul intr oi...hhaahhhaaahhaaaaa...si oile ma cred berbec......hahaaaaa

Rapid,a facut,teoretic,o mutare excelenta!Ceva imi spune insa ca un om cu mentalitatea lui Boloni(adica..europeana) nu va rezista in tigania de sub Pod!Cat despre Jiji...ce-i de zis?!Mai putem zice ceva?Sincer spun ca nici eu nu-i suport pe unguri,dar il urasc mult mai mult pe acest analfabet parvenit ce a pus mana pe clubul nostru drag...

Edited by DelPiero10

Am tot sperat sa nu se intample asa ceva...Loti Boloni la crrrapiid!!!

Inca de acum cativa ani il tot asteptam sa vina la NOI ca antrenor, insa daca nu l-a ofertat nimeni! De fapt, era si imposibil un astfel de eveniment in mandatul lui gb-care nu se mai termina...

Boloni a dovedit reale calitati de antrenor in Franta si, sunt convins, daca cineva de la Steaua ar fi dorit sa-l aduca la echipa in acesti ani el n-ar fi zis nu!!

Sa speram ca n-o sa stea prea mult la tomberonisti...

Un articol inutil. Te-ai obosit degeaba si ai obosit (mai ales) si pe altii, citindu-l si cautand replici pe masura. Sub masca unor cuvinte denigratoare folosite de un idiot iti ascunzi adevaratele motive ale articolului. Nu se poate scrie un articol, pe acest site, fara tenta nationalista? Oare toti stelistii doresc o lupta surda, fara beneficii, fara finalitate, in dialogul lor pe acest site? Daca se doreste transformarea site-ului intr-o "tribuna de lupta pentru apararea fiintei nationale", atunci e cazul s-o faceti public pentru ca cei ce nu doresc sa se implice sa se poata retrage. E necesara sublinierea nationalitatii de fiecare data cand vorbim de altele? Oameni buni, suntem in epoca globalizarii si membrii UE sau asta doar pe hartie? In alta ordine de idei, sunt atatia stelisti antrenori incat orice am face nu au loc toti la Steaua. Ce importanta are ca s-a dus Boloni la ciori? Poate s-a simtit aproape de ei, nu? O sa le ia banii, le studiaza vreo doi ani garnitura si la urma pleaca la alta masa mai bogata, fara sa-si fi realizat planul propus. Oamenii gen Boloni asta fac de regula. Vorbim la anul pe timpul asta si o sa-mi dati dreptate. Asa ca Steaua n-a pierdut nimic si nu ma simt umilit din cauza asta in nici un fel. Scrieti articole serioase despre problemele adevarate ale Stelei si lasati mascarile pentru altii si pe alte site-uri. Nu va intrebati de ce vin pe site sa comenteze asa putini stelisti? Poate ar fi cazul sa ridicati stacheta, sa atrageti pe site, ca sa scrie, fosti jucatori ai Stelei, sa aduceti niste interviuri cu ei sau cu fosti oameni din conducerea clubului. Daca veti mentine soiul asta de articole va fi o continua balacareala, fara cap si fara coada. Succes!

fular-campionii

cum te intrebam si mai devreme??? ce rost are articolul tau???

se pare ca marele antrenor Boloni nu se mai duce la Rapid,deci???

mai tot respectul pt jucatorul Boloni,dar voi nu vedeti ca numai bani are in cap???

daca il intrebi de Steaua, el zice ca tine cu CFR??? ce tot atata hodoronc tronc sa il luam pe Gigi in gura???

da cand a lasat nationala si a plecat la arabi pt bani nu mai era stelist sau atunci taceam mîlc sa nu facem stelistii de rusine. ce naiba e cu voi????

cand e sa il criticam si sa ne luam de Becali bine corect,dar hai sa nu facem din asta un scop,ca doar nu a furat Steaua,pana la urma a facut si ceva bine.forza Steaua!!!

p.s. Boloni nu a descoperit pe nimeni(c.Ronaldo) el era acolo!!!

chiar imi este scarba de unele articole!!!

frate la ce naiba te mai obosesti sa faci articole pe site-ul asta???

ARTICOLE GEN GSP,PROSPORT,SPORT.RO,CHIAR NU AVETI CE FACE????

DE CE NU AI STAT MAI MARE SCRIITOR CE ESTI SA FACI 1 ARTICOL DESPRE CELE 4 TRANSFERURI PE CARE LE-A FACUT Steaua??? SEKELY,NEAGOE,TATARUSANUV.Stancu??? CEI MAI BUNI DE LA ECHIPELE DE LA CARE AU FOST ADUSI???  DE CE???? CA PRINDE MAI BINE SA ZICI DE Gigi??? CE TOT ATATA IL BAGATI IN SEAMA??? STATI CU EL IN GURA MAI CEVA CA CU O P...???

CE NAIBA SA MAI CITESC DACA VOI SUNTETI LA FEL CA GSP,PROSPORT SI ALTELE???

SPER CA CEI CE ADMINISTREAZA ACEST SITE SA ISI REVINE SI SA TREACA PE DIRECTIA CORECTA SI NORMALA, SI SA NU MAI FITI FRATI CU GSP!!!

:steagcruce:

sincer slab articol, daca asta e treaba voastra sa stati sa il criticati pe Gigi , ce sa mai zic??

ce rost avea articolul tau??? bagarea in seama???

forza Steaua

Ma tu cati ani ai?Asa ca idee... nu e de bagare in seama articolul, mie unul mi se pare foarte bun.Laci Beloni e un mare stelist, si era un om foarte bun la Steaua, cu mult peste Adi Ilie.Putea fi adus ca manager la noi, dar cum sa te intelegi cu un taran gen Becali.Daca tu il pupi in partea dorsala e treaba ta, si te rog eu, daca tii cu Becali lasa Steaua in pace.Multumesc mult!!

chiar imi este scarba de unele articole!!!

frate la ce naiba te mai obosesti sa faci articole pe site-ul asta???

ARTICOLE GEN GSP,PROSPORT,SPORT.RO,CHIAR NU AVETI CE FACE????

DE CE NU AI STAT MAI MARE SCRIITOR CE ESTI SA FACI 1 ARTICOL DESPRE CELE 4 TRANSFERURI PE CARE LE-A FACUT Steaua??? SEKELY,NEAGOE,TATARUSANUV.Stancu??? CEI MAI BUNI DE LA ECHIPELE DE LA CARE AU FOST ADUSI??? DE CE???? CA PRINDE MAI BINE SA ZICI DE Gigi??? CE TOT ATATA IL BAGATI IN SEAMA??? STATI CU EL IN GURA MAI CEVA CA CU O P...???

CE NAIBA SA MAI CITESC DACA VOI SUNTETI LA FEL CA GSP,PROSPORT SI ALTELE???

SPER CA CEI CE ADMINISTREAZA ACEST SITE SA ISI REVINE SI SA TREACA PE DIRECTIA CORECTA SI NORMALA, SI SA NU MAI FITI FRATI CU GSP!!!

Ba tu chiar esti prost ma, serios!! Pai daca merita sa fie criticat Gigi asta al tau, pentru tot ce a facut la Steaua!! Sincer, daca avea onoare Gigi lasa Steaua in pace o vindea dupa acest scandal cu banii. Clubul Steaua are o onoare,un blazon si din pacate din cauza acestui personaj ii este din ce in ce mai patat.Tu ai vazut la un club mare din Europa sa faca ce a facut el? Pe mine nu ma intereseaza ca baga bani, sincer la F.C. Steaua Bucuresti oricand poate veni un investitor mare.Tu nu stiu de ce asimilezi articolele de pe fcsteaua.ro cu cele de la alte publicatii, probabil ca nu prea iti merge mintea bine, dar asta e, te inteleg, e cald afara.. se mai intampla... si ce jucator e ma NEAGOE ala? Stancu e iesit din forma, nu a jucat mai nimic in ultima vreme, in afara de Tatarusanu( care si el a fost accidentat in ultima perioada) si szekely nu prea sunt jucatori de valoare. Data viitoare sa fii mai obiectiv copile!!

Sunt curios daca cei care l-au aclamat pe Lucescu il vor aclama si pe Boloni cind va veni in Ghencea.

Ar fi cred ca cel mai urat lucru sa fie injurat un om ca Boloni in Ghencea, pentru ca nu merita.Omul e profesionist, nu a primit oferta de la Steaua poate, si are si caracter.Nu cred ca ar fi putut sa lucreze impreuna cu un om ca Gigi Becali, el e un antrenor bun cu experienta, nu ar sta sa fie injosit de un om ca Becali. Eu sper ca in meciurile cu Rapid de sezonu viitor acest om sa fie aplaudat, respectat.Totusi pe spatele lui clubul F.C.Steaua Bucuresti si-a facut un renume in Europa, a luat CCE!!!

Edited by Marius