Sign in to follow this  
Followers 0
BlackWoolfy

Gigi pleaca dracu din GHENCEA

7 posts in this topic

Nu se mai poate ne mintim pe noi injurandui pe Hagi,Zenga si pe cei ce nu vor sa vina la Steaua sau pe cei care vor sa plece .

Cel injurat si alungat trebuie sa fie Gigi

Gigi PLEACA DRACU DIN Ghencea. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

vai greu va fi sa scapam de cancerul asta.

poate o sa-l inchida astia,altfel......

la cat a castigat venind la noi este cam greu de crezut ca va pleca curand.

phoota-l dracu de cioban borat!!

vai greu va fi sa scapam de cancerul asta.

poate o sa-l inchida astia,altfel......

la cat a castigat venind la noi este cam greu de crezut ca va pleca curand.

phoota-l dracu de cioban borat!!

arestatul e o solutie...

eu stau si ma gandesc... oare s-a imbogatit ciobanul doar din oi si pamant sau si alte chesti mai ilegale...

Atat timp cat parte din galeria mare il va pupa in cur.....se va crede si a tot puternic si nici nu-i va pasa de nimeni! Contestatarii vor fi categorisiti.."infiltrati"!!!! Respect Peluza Sud....

Gigi nu la mai vrut pe MUNTI el chiar a vrut sa mai joace un an dar Gigi

Dorinel Munteanu a dezvaluit motivul pentru care a parasit clubul ros-albastru: nimeni din conducere nu i-a propus prelungirea contractului de jucator. Simteam ca mai pot sa continuu, a spus cu tristete in glas Munti, care a decis sa fie cel care spune primul adio.

Din sezonul viitor, fotbalistul, in virsta de 37 de ani, va veni ca adversar in Ghencea

Sport Total: E definitiva hotarirea de a nu reveni la Steaua?

Dorinel Munteanu: Din pacate, da. Am avut o discutie cu Mihai Stoica si cu Ciobanul si le-am comunicat decizia mea. Era normal sa procedez asa pentru ca mie mi se terminase contractul.

Nu ti-au propus sa continui ca jucator?

Nu mi-a spus nimeni nimic. De fapt nici nu au deschis acest subiect. Atunci mi-a fost clar ca se orienteaza catre jucatori mai tineri si ca e cazul sa plec. Nu e firea mea sa ma agat de cineva care nu mai are nevoie de serviciile mele.

Dar oferta de a antrena in Ghencea ai primit?

Nimic concret.

Cum te simti acum?

Sincer, ma doare sufletul ca am parasit un colectiv minunat impreuna cu care am trait atitea momente de satisfactie, dar asta e viata.

Dar tu crezi ca ai mai fi putut face fata la pretentiile Stelei?

Stiu ca unii au o parere proasta despre potentialul meu, dar eu nu ma pacalesc. Consider ca as fi putut sa mai joc la acest nivel. |mi cunosc bine organismul si as inceta imediat performanta daca as simti ca e ceva in neregula cu mine. Deocamdata insa simt ca pot sa mai fiu fotbalist.

Regreti ceva?

Atmosfera aceea incredibila de la meciurile din Cupa UEFA, cind spectatorii ne-au purtat catre victorii in care putini ar fi crezut. Pentru noi, publicul a fost in mod clar al 12-lea jucator, iar eu vreau sa le multumesc suporterilor stelisti ca m-au primit superb. Nici nu ma asteptam sa ma simt atit de bine.

In concluzie, nici o sansa sa te mai vedem in tricoul Stelei?

Categoric. Am luat o hotarire cu capul, studiind atent si variantele pe care le-am avut. Cred ca am ales bine. Pe de alta parte, ma bucur ca m-am despartit de Steaua in conditii amiabile si sper sa ajunga cit mai departe in Liga Campionilor.

Ce zici de Oleg Protasov, antrenorul care va veni in Ghencea?

Eu cred ca Gigi si Meme stiu foarte bine ce fac.

Gigi pleaca dracu din Ghencea :evil: :evil: :evil:

Gigi nu la mai vrut pe MUNTI el chiar a vrut sa mai joace un an dar Gigi

Gigi pleaca dracu din Ghencea :evil:  :evil:  :evil:

Nea Jiji nu l-a mai vrut din toamna anului trecut!

Respect MUNTI!

Nu stium , mie imi este greu sa prevad o portita , dar am o banuiala , scandal , anchete si ratarea din nou a parlamentului Romaniei si atunci cred ca se va plictisi de tot sau pana isi gaseste oa alta jucarie , dar e greu sa gasesti o alta jucarie la fel de impresionanata.