I.N.Money

Janos Szekely

299 posts in this topic

ghesepe spune ca Janos va lipsi din lotul pentru dubla cu Galata!Sa-mi bag *((&&^&*^&& :cursing:

in turci sau in gsp? sau in ala care l-a lovit pe janos?

se pare ca va sta o luna din pacate, asa ca va trebui sa ne descurcam fara el deocamdata!

In cazul asta,in toate... :biggrin:

ghinion ce sa mai si tocmai cand incepuse sa se impuna ca titular ... oricum , nici in conditiile astea Banel nu ar trebui sa mai prinda echipa , mai bine il urca pe golansky acolo sau il baga pe Neaga pana isi revine janos ...

Edited by Stryker

Pânã la urmã, e corect "Janos" sau "Ianos"?

Poate ne spune 112 varianta corectã.

Alaturi de Bogdan Stancu, singurul jucator pe care il putea lua Steaua din tara. Deocamdata. Cred ca are ceva in plus fata de Banel, probabil tehnica si precizie. Daca ar exista un jucator care sa combine calitatile lui Janos cu cele ale lui Banel, probabil ar fi un mijlocas de banda perfect. Oricum, succes in Ghencea, Janos Szekely ! Esti constient ca porti un tricou greu, cu numarul magic, 7 ! Iti va fi de folos !

Ce s-a accidentat asta ca dobitocul ca a vrut sa simuleze, asta este , oricum eu cred ca daca nu i se gaseste loc in centru Banel il scoate din echipa

mei..ce "ghinionisti" suntem:) ca sa accindentat Szekely:) si Banel ia luat lokul:)...

>:P

nu va mai inteleg oameni buni:)..dar..mnah..las ca va dat Banel akm nijte palme:)..ca si-a revenit si joaca din ce in ce mai bine:)... hai Banele:)..arata-ne ce poti..:x

cat despre Szekely... e bun..pacat de accindentarea asta...dar acum..sa vedem ce poate..ce era inainte ramane in trecut..acum in prezentul luyi alaturi de Steaua sa vedem ce poate:)

nu as vrea sa fiu in locul lui Janos acum. accidentat de ceva vreme, a privit de pe margine meciurile din preliminariile CL iar acum vede ca a fost adus si Semedo!

ii doresc sa aiba minte multa si sa nu revina pe teren decat 100% refacut! atunci nu va fi o problema sa-i trimita pe tusa pe Banel si pe Semedo...

Clar,sunt fanul lui Szekely in lupta pt titularizare cu Semedo si Nicolita...stiu insa ca,din pacate,Laca e fanul altuia...

Clar,sunt fanul lui Szekely in lupta pt titularizare cu Semedo si Nicolita...stiu insa ca,din pacate,Laca e fanul altuia...

sunt de partea ta si a lui szekely ;)

Dar totusi Gigi l-a vrut neaparat pe Semedo la Steaua. Deci presimt ca il vom vedea titular destul de des. Sau poate va fi asa cum a spus acelasi Gigi, adica sa fie Semedo al doilea varf. O sa vedem noi in meciurile viitoare si ne putem contrazice atunci. Apropo, Banel rulz. :naughty:

Din ce am vazut eu prin "presa" (si nu stiu daca e adevarat sau nu) Semedo asta cerea un loc de titular asigurat, pe cand Szekely am vazut cu totii cat de modest si la locul lui este. Asta ar trebui sa cantareasca un pic in fata lui Laca. Personal cred ca Szekely este cu mult mai talentat si ma valoros decat Semedo si sper ca in timp sa demonstreze asta.

Stiindu-i pe ambii jucatori destul de bine,cred ca au ambii atuurile lor.Semedo e extrem de rapid,alaturi de Bratu,cel mai rapid din Romania.In afara de asta,stie sa dea si la poarta.Eu sun t insa fanul lui Szekely,pentru ca e un jucator mai complet,e mai tehnic,n-are rapiditatea lui Semedo,insa are totusi viteza,plus de asta,stie sa centreze,executa bine lov libere...cat despre Banel,alecsa :naughty: ,acesta n-are nici o calitate in plus fata de Szekely si Semedo,decat ca alearga...

Edited by DelPiero10

Stiindu-i pe ambii jucatori destul de bine,cred ca au ambii atuurile lor.Semedo e extrem de rapid,alaturi de Bratu,cel mai rapid din Romania.In afara de asta,stie sa dea si la poarta.Eu sun t insa fanul lui Szekely,pentru ca e un jucator mai complet,e mai tehnic,n-are rapiditatea lui Semedo,insa are totusi viteza,plus de asta,stie sa centreze,executa bine lov libere...cat despre Banel,alecsa :naughty: ,acesta n-are nici o calitate in plus fata de Szekely si Semedo,decat ca alearga...

in plus Szekely stie si participa la combinatii...

Piturca despre Szekely, la TVR:

"S-o spunem p-aia dreapta! Szekely nu a facut la Steaua meciuri satisfacatoare!"

NO COMMENT!!!

Edited by LARI

Stati linistiti ca dupa meciul cu serbia 80% altcineva o sa fie selectioner. Da' totusi ma asteptam la mai multe de la Piturca... cand sa faca Jan atatea meciuri bune la noi daca a fost accidentat? Dar toate meciurile f. bune facute la Otelul nu se pun?!

Edited by Raduccio

Are viteza, stie sa suteze foarte bine, vine la combinatii.. Ce sa mai.. E peste Semedo si imi pare rau ca s-a accidentat. Un jucator foarte bun.

Piturca este un idiot. "Satisfacatoare" auzi....

Dupa parerea mea, cel mai reusit transfer al Stelei de cand e preluata de Ciobanul Suprem

Janos Szekely unu din cei mai buni jucatori la Steaua si cred ca daca va juca in mecul cu Dinamo va marca golll este un jucator de viteza si va face diferenta . :steag_cruce_invers:fular-campionii:steag_sah_mic:

Singurul meci in care m-a impresionat a fost cel cu Roma, amicalul de la inceputul sezonului in care a dat impresia ca o sa faca ravagii in campionat. Ei bine a urmat o accidentare care a lasat urme. Piturca are dreptate, Szekely nu a facut meciuri satisfacatoare pentru Steaua.

sa speram ca in retur Janos va deveni noul numar 7 al Stelei, care trage echipa dupa el, spre victorie. si ca Lacatus nu ii va pune bete in roate ca sa ramana el cel mai bun nr 7 din istoria echipei!