I.N.Money

Janos Szekely

299 posts in this topic

07_szekely_small.jpg

Data nasterii : 13.05.1983

Locul nasterii : Timisoara (Timis)

Inaltime : 177 cm

Greutate : 68 kg

Numar de pe tricou : 7

Pozitie : extrema dreapta

Debut in Liga 1 : 23.02.2007 ¢ Otelul Galati - Unirea Urziceni 3-2

A mai jucat la : 2000-2001 - Politehnica Timi�oara

2001-2002 - Politehnica Timi�oara

2003-2004 - Universitatea Cluj

2004-2005 - Universitatea Cluj

2005-2006 - Universitatea Cluj

2006-2007 - Universitatea Cluj

2006-2007 - O�elul Gala�i

2007-2008 - O�elul Gala�i

Succes la Steaua !

Edited by I.N.Money

@fadi-ViP

Unde te grãbești? Abia s-a transferat. De unde vrei sã se știe numãrul de pe tricou?

Nu merita sa joace la Steaua asta iarna facea misto de echipa si acum ar fi culmea sal aplaudam eu unu cred ca o sa aiba soarta lui surdu

@.Ax3L.

aici depinde si de cum va juca. Daca va juca ca Banel sau Surdu normal ca va avea soarta lor. Dar hai sa-l lasam cateva meciuri, sa nu uitam ca si pe Rada l-am injurat cand a venit si omul si-a facut treaba in tur mai bine decat multi alti stelisti

@ Moweed

rada a avut trecut rapidist si sa certat el cu Radoi dar asta iarna szekely asta a zis ca vrea sa joace la rapid si ca nu vrea sa joace la Steaua aduti tu bine aminte. EU UNU NU IL SUPORT !!!!!

Imi aduc bine aminte, dar in iarna era 99% la rapid. Daca iti amintesti transferul lui a cazut in ultimul moment. Probabil declaratiile alea le facuse si pentru a se pune bine cu fanii de sub pod....

Imi aduc bine aminte, dar in iarna era 99% la rapid. Daca iti amintesti transferul lui a cazut in ultimul moment. Probabil declaratiile alea le facuse si pentru a se pune bine cu fanii de sub pod....

Tipic fotbalistului roman. De exemplu, inainte de a fi transferat la Steaua, Cristea declara ca prefera sa joace la Rapid, apoi afirma ca visul lui a fost sa evolueze pentru echipa din Ghencea. Mai nou vrea razbunare impotriva noastra, semnand cu javrele.

Acelasi lucru s-a intamplat si cu Plesan si multi altii.

Nu putem emite pretentii din acest punct de vedere. Important e sa joace si sa dea randament.

eu sunt convins ca a venit in sfarsit la Steaua "noul Lacatus". Janos are o rautate, o ambitie, o forta, care imi amintesc de Lacatus cand a venit in Ghencea.

bafta lui, bucurie noua!

cristian014

La aia cu mentalitatea jucatorului roman as mai da un exemplu: Badoi ne-a injurat de atatea ori la Rapid, cand s-a transferat la noi a zis ca e stelist de mic si ca si-a inteplinit un vis si cand a plecat la Fulgerul Timisoara a declarat ca venirea la Steaua a fost o greseala si ca a gandit cu capul nu cu inima cand a venit la noi.

Va garantez ca Szekely nu are 177 inaltime.Are 180.

Trust me!

Bine ai venit, Janos ! Sunt sigur ca vei face treaba buna la Steaua. Un jucator cu calitatile tale se poate afirma din start ca titular.

Va garantez ca Szekely nu are 177 inaltime.Are 180.

Trust me!

eu zic ca are 1,81 :)))

sper sa faca treaba buna!

Este bun baiatul dar ma intreb. Cati jucatori buni au venit la Steaua ca apoi sa se inmoaie? Sper sa nu devina "vedeta" si el. Oricum. Bine ai venit !

Jucatorii transferati de la Otelul intotdeauna au facut o treaba buna la Steaua.

Succes Szekely!!!

e foarte bine ca a venit.e un jucator cu calitati excelente,trebuia sa ajunga la Steaua fular-campionii:punk:

La multi ani Janos!

Dragi colegi de forum,astazi este si ziua de nastere a unui prieten de-al nostru :JDERUL!

Sa-i uram si lui un calduros :"LA MULTI ANI!" :beer2:

Edited by vlad75

Mda, se pare ca mijlocas stanga scrie pe el...

Pacat ca n-am scapat de Banel nici cu prilejul EURO.