forever_STEAUA

Dinamo - Steaua 2 - 1 ( 1 - 0 )

367 posts in this topic

Dinamo - Steaua

Duminica 4 mai, 20:30, kanal D

Forza Steaua!

Edited by yo_marius

Cainii o sa lupte ca sa salveze un sezon complet ratat pentru ei.

Pacat ca Golanski o sa fie suspendat pentru eliminarea asta aiurea. Sper totusi sa joace Dayro titular si Banel sa ramana rezerva(desi a centrat surprinzator de bine la golul lui Dayro)

Ba da, dar e duminica. :)

MoWeed, nanel va juca probabil fundas dreapta. :(

Edited by forever_STEAUA

Duminica, 4 mai:

Farul Constanta - Otelul Galati, ora 16:45, TVR 1

Pandurii Tg. Jiu - Dacia Mioveni, Telesport

Dinamo - Steaua, ora 20:30, Kanal D.

gata...m-ai convins!:))

Edited by baraJa

In groapa fara Pawel si Plesan. Oare cum o sa joace Lacatus? Banel va fi cel mai probabil pe dreapta fundas,Radoi trece la mijloc in locul lui Plesan iar primul 11,daca-si revine Dica va fi pbbl: Zapata-Banel Goian Ghionea Nesu-Ov Petre Radoi-Neaga Dica Mendoza-Pepe desi eu mi l`as dori pe Dayro in locul lui Mendoza si pe Habib in locul lui Pepe...oricum speram cu totii intr`un joc convingator al Stelei care sa`si umileasca rivalii chiar la ei acasa! dINAM0 uita`te ora ta s`apropie!!!! fularsteaua2 fularsteaua2 fularsteaua2

Eu sper ca Steaua sa ceara comisiei de disciplina sa revada faza si sa-i retraga cartonasul lui Golo.

In niciun caz nu va juca Banel pe banda dreapta a apararii. In caz de forta majora pe acel post va evolua Baciu. Dar eu sper sa evolueze Golo.

Nu va faceti probleme, are balta (Steaua) peste (jucatori).

In Parcul Dinamo sper sa facem un joc bun si sa invingem. Momentan Dinamo e slaba. Cu antrenor de divizia a doua, suporteri care pun presiune pe propria echipa si in fata unei echipe haotice, Steaua va inlatura si ultimul baraj pus de CFR in calea titlului.

Edited by Virgil

cred ca ai gresit forumul amice

nu am gresit nimic dar daca la un meci cu pusti de 20 si chiar sub 20 de ani traiesc ce zic eu traiesc aproape am facut stop ca nu joaca nimic echipa asta la ce pot sa ma astept de la un meci cu militieni???

nu am gresit nimic dar daca la un meci cu pusti de 20 si chiar sub 20 de ani traiesc ce zic eu traiesc aproape am facut stop ca nu joaca nimic echipa asta la ce pot sa ma astept de la un meci cu militieni???

Amice, pustii aia au condus in groapa cu 3-0 si-au terminat meciul la egalitate cu dalmatienii, asta acasa la ei.

clar la lectii de gramatica sa nu te astepti!

bine fie dupa voi hai ca mi'am mai revenit batem si luam campionatul mai ales ca ungurii au facut egal cu o echipa fara sanse mari de a scapa de la retrogradare fular-campioniifularsteaua2fular-campionii

Va rog eu,scrieti cu d mic numele acestei foste echipe a Securitatii!Nu merita nici macar un 'caps lock'...

In rest,sper sa nu ne ducem acolo cu morcovul in fund!Trebuie sa ne ducem sa batem,daca ne ducem la mica ciupeala,la un egal,vom fi infranti!dinamu va juca cu ambitie!Imi doresc enorm sa luam titlul in groap alor de gunoi!Vreau sa-i vad cum plang,cum isi musca buzele de frustrare! :rolleyes:

Edited by DelPiero10

sper ca doar boul baltii, adica becakatul, sa se vada deja campion.

avem un meci greu cu Dinamo, dar sunt sigur ca putem bate. daca nu ar fi titlul in joc, as vrea sa ii umilim la ei in groapa, dar m-as multumi si cu un 1-0 pentru noi. va fi greu caci orgoliile sunt imense. nu de alta, dar ciobanul si-a batut joc de ei ca prostul dupa ce ei ne-au ajutat anul trecut sa jucam in CL. si sper din toata inima sa nu joace Bostina, ca daca Lacatus joaca cu Banel fundas, mi-e ca Gabriel ii ve lega sireturile lui Banel din dribling, sau poate doar din fenta...

Sper ca Banel sa stea pe banca, nu strica sa intre iar prin minutul 70 si sa greseasca din nou vreo centrare, cum a facut la Craiova.

de acum, numai jucatorii Stelei se pot impiedica singuri sa castige titlul. eu sper sa castigam cu Dinamo pentru a avea varianta egalului in ultimul meci cu buzaul. nu de alta, dar meciurile pe care le-am considerat castigate dinainte ne-au servit finaluri amare rau! si nu strica sa le lasam si lor un punct, poate nu retrogradeaza!

tare mi-ar placea sa-l vad jucand cu cainii pe Ochirosii, sa-i dea cap in cap pe blay si pe motzi, poate iese un maidanez dalmatzian:-)

Edited by mountytoma

Va fii un meci pe care il vom castiga fara indoiala.

Steaua va arata spectacol total in groapa,si va castiga cu cel putin doua goluri diferenta.

Sper sa nu jucam la 0-0 chiar daca a fi excelent un egal.Dar e fff periculos sa joci la egal , ca cine stie cum o iei asa pe final.Deci mai bine sa jucam la victorie si sa facem un egal :D

Sper sa nu jucam la 0-0 chiar daca a fi excelent un egal.Dar e fff periculos sa joci la egal , ca cine stie cum o iei asa pe final.Deci mai bine sa jucam la victorie si sa facem un egal :D

De bilete stie cine va ceva????