Yoyoyoi

AISS la Cluj-Napoca

31 posts in this topic

Din dorinta de a fi mai aproape de suporterii Stelei, membri sau viitori membri ai AISS, Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti lanseaza un proiect mai amplu prin care se are in vedere infiintarea de filiale in mai multe orase din Romania.

Primul pas de acest gen va fi facut la Cluj-Napoca, miercuri, 30 aprilie. Sunt invitati sa participe atat membrii AISS din Cluj sau judetele invecinate cat si suporterii Stelei care doresc informatii despre AISS sau vor sa ni se alature. De asemenea, sunt asteptati la aceasta intalnire cei care, pur si simplu, doresc sa se intalneasca intr-un cadru restrans cu suporterii stelisti din zona.

Ideea principala a intalnirii este constituirea unui nucleu AISS in Ardeal, urmand sa discutam despre activitatile AISS pe plan national dar si regional, proiecte de viitor, modalitati prin care AISS poate ajuta suporterii stelisti din zona, dar si cum pot ajuta stelistii ardeleni Asociatia.

Cei care doresc sa participe si sa se inscrie in AISS sunt rugati sa vina la intalnire cu o copie dupa buletin.

Detalii despre ora si locul intalnirii se pot afla la numerele de telefon:

0744-585785

sau

0721-731922

Edited by Yoyoyoi

era si timpul... sper ca vom fi prezenti in numar cat mai mare...sau daca nu pe viitor sa ne strangem cat mai multi.. ce fericire mi-ati facut acum de sarbatori.. de mai batem si pe olteni e o zi perfecta.

IUBIM Steaua,

SI-O VOM URMA,

ORIUNDE-N LUME VA JUCA!!

:steag_sah_mic::steagcruce:

Edited by stelistucj

Sa se faca o astfel de campanie in principlele orase din tara,daca s-ar putea! ar fi extraordinar pe AISS

I am in!Steaua IN SUFLET! :steagcruce:

cine doreste sa participe este rugat sa sune la unul dintre cele doua numere de telefon.

Maine 9 mai se va organiza o noua intalnire in Cj. Poate sa -mi suna careva locul si ora ?

Nu exista un sediu undeva. Nici macar in Bucuresti nu exista un sediu, e vorba de un nucleu, de suporteri din aria respectiva, carora le va fi mult mai usor sa se intalneasca , sa discute in Cluj decat in Bucuresti. daca vrei sa li te alaturi sau sa ceri mai multe informatii, poti oricand lua legatura cu Yoyoyoi si ea te va ajuta.

@cristy.steaua21

Intreaba aici si vei primi raspuns sau trimite-i un PM.

si cum pot lua legatura cu YOyoyoi ???

o adresa de mail sau ceva date de contact fularsteaua2

Ti-am explicat ca adresa de mail este o data privata care nu se face publica. Si ca PM este deocamdata solutia. Este posibil sa nu iti poata raspunde imediat, mai ales daca este la servici. Daca ai ceva urgent de intrebat, iti putem raspunde si noi.

Fii putin mai rabdator ;)

Edited by carminastan

i-am trimis pm dar nu a raspuns pana acum...

Nu ti-a raspuns pentru ca nu a mai intrat pe forum de cateva zile. Din cate stiu e foarte ocupata, dar stai linistit, o sa intre. E o fata extraordinara. Ca si carminastan de altfel.

Salut vreau sa stiu daca la Brasov veniti :) ?!.. 

astept raspuns.. 

bafta. :steag_cruce_invers:

IUBIM Steaua !!!.

@redblue78

La Brasov a fost o intalnire in 1 Martie...

Daca vrei sa iei legatura cu membrii AISS din Brasov, da-mi un mesaj privat

trimite-le mesaje in privat, poate vor reactiona.

Edited by dee

trimite-le mesaje in privat, poate vor reactiona.

dupa mesajul ce l-ai lasat aseara, nicio sansa sa se faca vrea intalnire...

dar l-ai cam editat de vreo 3 ori... :))

am vorbit cu baietii din Cluj, or sa se gandeasca sa faca o intalnire. problema e ca in momentul de fata majoritatea sunt plecati si nu prea pot organiza o astfel de actiune. cand se vor intoarce, fara probleme :)

am vorbit cu baietii din Cluj, or sa se gandeasca sa faca o intalnire. problema e ca in momentul de fata majoritatea sunt plecati si nu prea pot organiza o astfel de actiune. cand se vor intoarce, fara probleme :)

cand se intorc din concedii, nu pot sa faca public locul de intalnire, sau sa trimita un privat celor interesati din Cluj, ca sunt destui care ar fi tentati sa intre in AISS sau macar sa-i cunoasca, asa amical la o bere,cafea,poveste pe membrii inscrisi in AISS (regiunea NV)

Edited by dee

anunturile intotdeauna au fost facute publice pe prima pagina a siteului fcsteaua.ro

cand se intorc din concedii, nu pot sa faca public locul de intalnire, sau sa trimita un privat celor interesati din Cluj, ca sunt destui care ar fi tentati sa intre in AISS sau macar sa-i cunoasca, asa amical la o bere,cafea,poveste pe membrii inscrisi in AISS (regiunea NV)

daca esti interesata de AISS Cluj, poti sa imi dai add la urmatorul id de mess : ciobanu_mihai_sorin, si putem organiza linistit o intalnire cu toti care sunt interesati sa ni se alature.O zi buna

anunturile intotdeauna au fost facute publice pe prima pagina a siteului fcsteaua.ro

Chiar eu le-am postat, la solicitarea Yoyoyoyei. Probabil ca nu mai face parte din AISS Cluj, ca nu am mai vazut-o pe aici.

Opio, esti clujean de-al nostru si n-ai spus nimic. :)

Edited by Virgil