fcsteaua.ro

Steaua - U Cluj 4 - 0

120 posts in this topic

@ANTIgigi dc ti sa iti atragi antipatia tuturor? nu prea citesti ca sa vezi ca majoritatea il apreciaza pe Laca? atat timp cat are rezultate ce mai vrei de la el? zi-mi tu in ultimii 10 ani un antrenor mai iubit de suporteri, mai repsectat de jucatori si cu o asa "explozie" in clasament de cand a preluat echipa.

@Vitalik_Stelistu ai dreptate ... niste jigodii... niste scursori ale societatii... nu ai ce le cere

@tazonne

E parerea ta, dar nu cred ca ai dreptate, doar nu vorbesti in numele tuturor suporterilor. E doar parerea mea despre Lacatus (momentan). Doar de aia este site-ul suporterilor. Vrei nu vrei trebuie sa accepti acest lucru. Am spus ca nu mi se pare in acest moment la un nivel de CL, asta chiar daca va castiga campionatul, deoarece experienta nu o acumulezi la UTA Arad sau Brasov. Cu timpul insa....cine stie. Dar cum avem un cioban la echipa care una zice si alta face, nu ai de unde sa stii ce va urma.

¦wietnie GOLO!!!!!!!!!! Oby tak dalej!!!!! Z tak± gr± pierwszy sk³ad na EURO 2008 masz pewny :)))))

Pozdrowienia z Kielc!!!!! Kibice Korony trzymaj± za Ciebie kciuki!!!!!!!!!! :))))

ce mai...meci frumos...baietii au jucat bine....acum ramane decat sa puneti meciu pe tracker ca sa il iau sa il mai vad odata...:D

P.s. ne`a batut Poli bragadiru vreodata acasa??..

Edited by Raulredblue

ma intreb oare daca castiga CFR campionatu se va sesiza presa de lux din Romania si vor ataca CFR cum ataca Steaua din cauza blaturilor facute cu rapid sau Dinamo???

OFF TOPIC

Azi m-am chinuit sa fac clasamentul returului si el zice cam asa.,cred:

Echipa M G P

1. Steaua 12 25-5 33

2. Dinamo 12 16-12 21

3. CFR Cluj 12 17-12 20

4. Pandurii 12 18-15 20

5. Unirea 12 13-7 19

6. Craiova 12 15-17 19

7. Poli Tim. 12 14-12 18

8. Rapid 12 16-11 17

9. Farul 12 10-10 17

10.Otelul 12 13-12 15

11.Poli Iasi 12 16-16 15

12.Vaslui 12 13-10 14

13.Buzau 12 10-14 13

14.U Cluj 12 11-19 13

15. Bistrita 12 7-12 11

16. Mioveni 12 6-15 10

17. UTA 12 11-17 9

18.Ceahlaul 12 6-17 7

Stie careva poloneza sa traduca ce a zis ala mai sus?:)))

@Dragosinho

Daca e bun clasamentul ala inseamna ca suntem cea mai ofensiva echipa din retur :thumbsup:

Edited by MoWeed

@Dragosinho

Daca e bun clasamentul ala inseamna ca suntem cea mai ofensiva echipa din retur :thumbsup:

da...adevarat...avem cele mai multe victorii:11 si cel mai bun atac:25 de goluri si cea mai buna aparare adik 5 goluri primite.

ce mai...meci frumos...baietii au jucat bine....acum ramane decat sa puneti meciu pe tracker ca sa il iau sa il mai vad odata...:D

P.s. ne`a batut Poli bragadiru vreodata acasa??..

da...pe vremea cand antrena Basarab Panduru ...Steaua-Poli Timisoara 0-1...gol din penalty parca...si asta se intampla prin 2001 cred...

Edited by axl

¦wietnie GOLO!!!!!!!!!! Oby tak dalej!!!!! Z tak± gr± pierwszy sk³ad na EURO 2008 masz pewny :)))))

Pozdrowienia z Kielc!!!!! Kibice Korony trzymaj± za Ciebie kciuki!!!!!!!!!! :))))

Ba pe-a ma-tii! :whistle:

Stie Golanski!... :wink:

Ba pe-a ma-tii! :whistle:

Stie Golanski!... :wink:

In prima zice ca Golo e stralucitor/briliant sau ceva de genu... deci nu-i de rau.

Stati ca il sun acum pe Golo si il rog sa imi traduca.

Serios acum, dupa cum a scris GOLO si dupa semnele alea de exclamare cred ca a zis numai de bine. Meci bun si un gol frumos cel al lui Golo.

si totusi...traduce cineva?excelent meci..ramane sa batem la galati.

Aproximativ, desigur...

Super Golo! S-o tii tot asa! Cu siguranta vei juca in primul meci de la Euro 2008! (de asta chiar nu sunt sigur)

Salutari din Kielce! Suporterii lui Korona sunt alaturi de tine!

@eddie the 'ead

Da, m-am interesat si eu in legatura cu traducerea aia si ai dreptate cam asta zice , este un suporter de la fosta echipa a lu` Golanski ,Korona Kielce ... inseamna ca omu` a insemnat ceva pentru echipa aia .

da....zice cv de Golansky, de euro 2008 si cam atata :)) in restu ne injura :sleep:

In prima zice ca Golo e stralucitor/briliant sau ceva de genu... deci nu-i de rau.

Logic ca nu-i de rau,glumeam si eu ca si-asa nu ma intelege... :cool:

Daca era de rau nu scria tocmai acum cand Golanski a marcat primul sau gol,nu?