fcsteaua.ro

Steaua - Unirea Urziceni 1 - 0

145 posts in this topic

Cam la nimereala se joaca.Nu cu pase lungi poti sa-i joci pe Pepe sau pe Mendoza.Cred ca am innebunit daca am ajuns sa spun asta,dar sa intre Plesan in locul lui Lovin.Asta e,astia-s mijlocasii pe care-i avem,dar trebuie o schimbare neaparat

din pacate iarasi ii slab meciu...habibou e egoist...insa Steaua are ocazii!!cred ca a fost o greseala scoaterea pe Dayro de pe teren!!!

Edited by SzabiStelistu

Cam la nimereala se joaca.Nu cu pase lungi poti sa-i joci pe Pepe sau pe Mendoza.Cred ca am innebunit daca am ajuns sa spun asta,dar sa intre Plesan in locul lui Lovin.Asta e,astia-s mijlocasii pe care-i avem,dar trebuie o schimbare neaparat

Acest joc haotic este o rusine! Nicio relatie de joc, niciun automatism...nimic.

ai de p mea ... Surdu ??? ne trebe mijlocas central tata ... Lovin out ... ai de p mea

Au inceput tragerile de timp.Stelica n-are nicio treaba cu repunerea balonului,astia de la Urziceni stau pe jos cat pot(i-a invatat bine Dan Petrescu),arbitrul asta fluiera tot ce se poate,finu da pe langa minge{astia sunt factori secundari care nu pot acoperi prestatia echipei}...dar schimbarea asta din final e chiar incredibila:Pepe <-> Surdu! :|:|:|...Unde-s Rica sau Vali Badea cand ai nevoie de ei???

Si totusi,GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL HABIBOOUUUU

Edited by ros-albastru4ever

habibi mancate-ar lupii arrrrrh

goooooooll goooooooool gooooooooool goooooooooooool

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOL HABIBOU !!!

Vive Steaua ! Tous pour Steaua ! \:D/

pluteste in aer golul

a plutit pana cand a reusit sa intre in plasa

Doamne ajuta!

fular-campionii

sa se termine 1-0 dar...ce jucam este trist. sa fie chiar asa de buna echipa bursucului? nu inteleg ce putem construii acasa cu betega Lovin.

imi mentin parerea ca nu avem antrenor.

ultimele 2 meciuri.......6 puncte si atat,surdu asta:)))))) nu se ajuta deloc ,nush parca nu vrea sa faca nimica le mai si comite

MAHAMAD(O)U HABIB HABIB(O)U = T I T U L A R !!!!

Edited by septi_eu