cRiss4Steaua

Probleme legate de calculator, internet, etc.

1,440 posts in this topic

Cine stie cum poti da repeat unei melodii pe youtube? Am inteles ca exista functia asta.

Bai astia care va pricepeti la calculatoare ... dasteptilor! Poate nu-l ajutati pe cRiss4Steaua cand are probleme cu mess-ul ca jar mancati! Dovediti-va utilitatea pe forum si aratati-va superioritatea in fata alora care vor si ei un bilet moca sau un fular la juma de pret.

Si eu vreau sa atasez un fisier pps (o mizerie de altfel) si nu reuseste nimeni sa-mi zica in ce fel.

LE.dap si se pare ca nu recunoaste saitul astfel de fisiere. si sa-l transform in altfel de fisier nu ma stiu.

Edited by novac

@novac, uploadeaza fisierul pe un site, si apoi pune adresa de download aici pe forum.

@criss incearca alta versiune de NERO

nu stiu umbla deloc cu dc++. Am incercat dar nu reusesc sa ma conectez la huburi. Nu este ceva tutorial ... ? pentru instalarea windowsului am gasit si e super :x

Ce se intampla mai exact atunci cand iti da eroarea aia cu SEND si DON'T SEND? E problema de windows?

Trebuia sa dai doar un search pe odc cu numele "setari odc"

Nu te speria, odc=dc++ la setari, sau cam la fel.

Deci uite AICI

LE: @steaua_gloria, da de la windows este, da si tu don't send...

pentru instalarea windowsului am gasit si e super :x

Un link la tutorial te rog :)

Ce se intampla mai exact atunci cand iti da eroarea aia cu SEND si DON'T SEND? E problema de windows?

Da

Am scos "Adobe Photoshop CS3 Extended" de pe torrent si cand sa deschid, surpriza: Nu poate citi windu'. e sub forma UIF File. Acum descarc alt torrent,sper sa fie bun .. nu stiti cum e treaba cu uif ?

Daca pun 2 sau mai mult de 2 torrenturi pe un client, toate se scot ca si cum ar fi doar 1 torrent sau scade viteza ? sper sa ma intelegeti :laugh:

@bodanelu, acum downloadez altul, sa vad daca merge :laugh:

Cine stie cum poti da repeat unei melodii pe youtube? Am inteles ca exista functia asta.

in mod normal youtube-ul nu iti da o optiunea asta dar.... instalezi browserul opera care are o optiune care face refresh la pagina la un anumit interval de timp, sa zicem la 4 minute. o alta idee nu am

ai mai putea sa descarci fisierul de pe youtube la tine in calculator si apoi sa-l dai pe repeat cu un player video.

e problema de windows dar poti sa dezactivezi sa-ti apara mesajul ala.

vezi AICI

Am scos "Adobe Photoshop CS3 Extended" de pe torrent si cand sa deschid, surpriza: Nu poate citi windu'. e sub forma UIF File. Acum descarc alt torrent,sper sa fie bun .. nu stiti cum e treaba cu uif ?

este o imagine a unui cd/dvd si poti s-o deschizi cu programul magic iso

Vreau sa pun niste filme pe DVD si sa le vad la TV. Nu stiti cum pot pune subtitrarea ? am pus pe un DVD dar apare foarte marunt scrisa .. cum se poate modifica ? cu nero cumva .. ??

Un singur fisier din toate alea e bun de scos prin Daemon Tools, acum trebuie sa aflii care.. :)

dai pe una dintre arhive si ii dai extract here daca ai winrar-ul instalat. Apoi o sa-ti apara un fisie ISO, bin, Cue, nrg care il bagi in daemon tools si de acolo te descurci tu

Asa am facut, am deschis cu Daemon Tools, a inceput sa instaleze si mi-a aparut "Please insert Adobe Photoshop Cs3 installer" ceva de genu ..

installer.JPG

zicetimi si mie un joc cam ca 3d draiving school , va rog :D , ca vreau sa invatz sa conduc :P

Edited by micutZu' Deni

Vai deni, daca vrei sa inveti sa conduci, ia masina si mergi la poligon.. crezi ca inveti mai bine de pe calculator ?