fcsteaua.ro

Astazi: Prezentarea achizitiilor !

66 posts in this topic

Habib Habibou, Dayro Moreno, Jose "Pepe" Moreno, Andres Mendoza si Dino Eze vor fi prezentati oficial astazi la sediul clubului din bulevardul Ghencea.

Suporterii apreciaza campania de transferuri:

La sondajul initiat pe site-ul nostru: "Cum caracterizati campania de transferuri din aceasta iarna ?" dupa cateva ore de la aparitie rezultatele erau clare: 89.24% apreciaza campania si doar 10.76% erau nemultumiti.

spre fericirea noastra, nu, Fane. a plecat inapoi sub pod :))))

Inca de pe acum, BINE ATI VENIT!

SUCCES! Faceti-ne sa va iubim!

...si PancuTomberon nu ???

Doar nu credeai ca un om cu un caracter ca al lui Pancu ar fi putut face altceva. Din fericire, e bine si pentru noi, pentru suporteri, ca parca vad ca cici il va regreta...

Bine ca am scapat de gunoi!

Cred ca totul i-a servit de minune cioarei rrapidiste,care probabil ca prin mutarea asta isi va recupera banii de la Copos...

Am inteles ca s-a inchis lista de transferuri la Steaua,speram ca va fi bine!

Iata doua vesti intr-adevar bune! Faptul ca Pancu-Tomberon nu ne va onora cu prezenta in Ghencea, e o veste la fel de buna ca cea a transferului unuia dintre cei mai buni tineri jucatori sud-americani.

Aceasta jigodie nu va avea niciodata ocazia sa joace la cea mai mare echipa din Romania. Si ca satisfactia sa fie mai mare, se creaza premisele unei noi tepe pe care o sa i-o traga Copos!

Daca mai facem o mutare geniala, vom fi favoriti certi la castigarea titlului. Aceasta ar fi vanzarea lui Lovin!

Doamne-ajuta!!!

Edited by Lucas

Ma pana la urma Adrian Ilie a facut ceva transferuri bune.Si bine ca nu a venit Pancu la Steaua si sa dus la Rapid.

Steaua oriunde si oricand!!

Mereu superiori!!

Pana la urma cum il cheama Dayro sau Daryo?

Bine ca nu a venit tiganu ala ca parca il si vedeam pe cici , el marele tactician ca Pancu tre sa joace ca are valoare si e tovaras cu jovanni si il tinea pe asta pe banca ca are paru prea lung

Pana la urma cum il cheama Dayro sau Daryo?

Dayro Mauricio Moreno Galindo

Bun venit Dayro! Sper ca vei deveni in scurt timp unul din idolii tribunelor. Cat despre "cioara", sa fim seriosi, a ajuns acolo unde merita, sub pod.

e grozav pustiu` am intrat pe youtube si m-am uitat...chiar ca e pusti minune...sincer... :) abia astept sa te vedem...fac pariu ca in scurt timp va deveni noul nostru idol :X FoRzA Steaua Si HAI DARYO !!!!!!

bine ca nu a venit pancu poate il ia jijinho aku pe Carlos Villanueva :D

Nu mai ia pe nimeni,asa a declarat

Bine ai venit sper ca acest pusti sa rupa tot

Eu inca mai sper la inca un transfer Carlos Veluanueva ca Carlos da ia uitativa pe youtube la Kerlon de la Cruzeiro doamne ce face asta crede-ti ca ar da bine impreuna cu Dayro ....

Cat despd pancu sa dus unde ii e locu la milogi bv lui cea mai buna alegere nu avea ce cauta in Ghencea

Forza Steaua

Salut la toti....Am si eu o mare mare rugaminte la voi...care stiti......Erau niste melodii vechi cu Steaua.....dar nu stiu cine le canta....de prin 90 si ceva....de ex..una suna cam asa: C-ai un antrenor mare jucator si un spiridus Lacatus...sau alta:Steaua sus rasare ca are valoare ...Steaua straluceste campioana este...:) care stie va rog mult sa imi dati si mie numele celui care le canta...pls pls pls pls pls

Doamne,ce penibil era Gigi Corsicanu' la Sport.ro!Interlopul se contrazicea in declaratii:"ba ca Pancu e rapidist,ba ca nu stia unde merge,ba ca a vrut sa-i faca o gluma lui Becali".Cum el considera ca rapidul apartine lor,suporterilor mai negriciosi,acel interlop ar trebui sa constientizeze ca Steaua apartine noua,suporterilor "intotdeauana superiori :smile: :smile: .Si niciodata noi,suporterii stelisti,nu am fost de acord cu mutarea lui pancu in Ghencea.Corsicane,mancat-as lebedele lu' matale,eject la recycle bin!!!

PS Rica,te rugam sa-ti revii si sa dea Dumnezeu sa ai si putin noroc de acum incolo!Iti tinem pumnii!

Edited by vlad75

Terminati fratilor cu Pancu! E prea CIOARA ca sa ii acordam atentie!:) Uitativa la ceea ce e cu adevarat important, adica cele 3 transferuri. 2 fotbalisti cu experienta, unul de viitor, dar care deja a confirmat. Primele transfeuri cu adevarat "grele" pentru campionatul romanesc. Poate incet, incet, va deveni ceva normal. Poate inebuneste Becali, si o sa dea drumu la buzunar:).. Slabe sanse totusi... Dar macar un lucru este cert:faptul ca acum Steaua poate sa arate o fata deja uitata de unii din noi...

Mai fratilor,nu pot fi decat 3 extracomunitari intr-0 echipa pe teren,si cum Zapata si Emeghara,e cam greu sa-i scoti din echipa,cei 3 nou veniti plus Eze,sunt cam multi.Asta dak nu se schimba legea sau ma insel?

Astazi am primit cele mai frumoase vesti din an: pANCIU nu vine la Steaua( sa-ti dam moo.yeah panciule) se duce acolo la el .... In Tara Mailatilor ..si super jucatorul columbian Dayro MORENO A AJUNS LA Steaua!!!! Bravo Adi Ilie ...Haideti sa zdrobim potaile, tiganii si ungurii...ALATURI DE VOI TITLUL 24...FORZA Steaua!!!

Mai fratilor,nu pot fi decat 3 extracomunitari intr-0 echipa pe teren,si cum Zapata si Emeghara,e cam greu sa-i scoti din echipa,cei 3 nou veniti plus Eze,sunt cam multi.Asta dak nu se schimba legea sau ma insel?

Mendoza cica ar fi comunitar. are si pasaport italian

Bun Venit la Steaua Daryo... impreuna cu tine ne indreptam spre24

Dc noi ne facem griji cu extracomunitarii, ce sa mai zic de Cefere, care are numa 2 romani in tot lotul!

Calm mah baieti, nu se aproba nici o lege...

Bine ai venit Dayro!

Pa Iacob!

Edited by Joga Bonito