fcsteaua.ro

Arsenal Londra - Steaua 2 - 1

158 posts in this topic

@bau

,,macar Olaroiu stia sa-i aseze :( ''

si tu esti nostalgic?...hai sa mai traim si in prezent si sa nu-l mai ridicam in slavi pe zeroli absolut...

pai asta e, ca prezentul e varza... nu ne ramane decat sa-l comparam cu... trecutul lui Oli... ca de viitor...

nu pot sa cred ca diou am reusit sa traiesc o asemenea umilinta .........jucatorii astia nu merita nici echipamentul apai sa mai joace la Steaua .......nici macar Dica nu joaca bine ,care totusi este un jucator si capitanul echipei ,,,,,,si dinou ne bazam pe Zappata ,care face tot ce poate si face bine insa nu este nici el invincibil ...........mie rusine sa mai zic ca sunt suporter stelist ,noi nu mai suntem fular-campionii ,chiar daca jucam in Liga Campionilor ,asta e doar de fatada pentru ca noi nu putem sa castigam cupa Romaniei ,noi nu putem lega 2 meciuri bune in campionat,defapt noi nu putem sa legam nici 2 pase bune intr-un meci asa ca ................

Trebuie schimbat nu ceva ,ci totul la Steaua si cu totii ne asteptam la o mare schimbare ,insa ca si deobicei ne amagim cu 2 transferuri de 2 euro si cu 2 oi moarte care nu sunt in stare sa staie in ghete deci..............................

E banal ce am spus,uita total

Dar tine capul sus ,esti noar un roman normal

:steagcruce:

Hmm .. mama, super-tare, jucam in "grupele CL". Ascultam "muzica CL". Numai cu tampeniile astea ne-am ascuns de realitate toata toamna.

Ce ziceti baieti ? Merita umilintele din sezonul asta, nu ? Ce frumos iesim din scena. Isi bat joc de noi rezervele de 18-19 ani ale lui Arsenal. Parca vad o lupta intre niste corcituri de pechinezi si niste lupi uriasi si feroci. Cam asta e raportul intre jucatorii lor si ai nostri.

Apropo, mai vrea careva la anul in grupele CL ? Mai vreti sa ingrosam buzunarul ciobanesc distrugand nervii nostri ?

:steagcruce: Chiar dak luam bataie macar avem mandria ca au ajuns aici.Desigur ca nu avem echipe pentru CL dar poate peste cativa ani o sa fie mai bn.Oricum felicit echipa adik antrenorul ca jucatorii in afara de Zapata sunt praf.

NEA Jiji bre ciobane tiai pus in minte sa faci vanzari bomba la ALTEX ca aruncam noi cu televizoarele pe geam la meciurile Stelei???

Sau vrei sa aruncam toate televizoarele si cand nu mai avem televizoare sa mai umppli si tu cu 2 -3 suporteri stadionu...........

pai asa nu se mai poate ,ar trebui sa ne dai tu bani la fiecare meci ca sa ne cumparam televizor in locul celui care l-am spart la meciul trecut

Mai aveti tupeu sa va uitati si la repriza secunda??? Eu,unul,cam ezit...mai bine ascult la radio sa nu mai vad cum nesu,Dica sau Cristocea se incurca in minge...e un sfat prietenesc :)

Hmm .. mama, super-tare, jucam in "grupele CL". Ascultam "muzica CL". Numai cu tampeniile astea ne-am ascuns de realitate toata toamna.

Ce ziceti baieti ? Merita umilintele din sezonul asta, nu ? Ce frumos iesim din scena. Isi bat joc de noi rezervele de 18-19 ani ale lui Arsenal. Parca vad o lupta intre niste corcituri de pechinezi si niste lupi uriasi si feroci. Cam asta e raportul intre jucatorii lor si ai nostri.

Apropo, mai vrea careva la anul in grupele CL ? Mai vreti sa ingrosam buzunarul ciobanesc distrugand nervii nostri ?

Nu frate. E pur si simplu, o lupta intre juniori talentati si jucatori romani. Asta e.

Edited by Cristocea_

Mai aveti tupeu sa va uitati si la repriza secunda??? Eu,unul,cam ezit...mai bine ascult la radio sa nu mai vad cum nesu,Dica sau Cristocea se incurca in minge...e un sfat prietenesc :)

Echipa noastra fata de echipa lor ....... iti dai seama

Lovin rulzzz ahahahahahahahahaha...Barca e cu ochii pe el...vor sa nil fure ahahahahahahahahahahahahah...avaiii pai cum se poate mai ciubota sa te gandesti ca poti pleca tu in lume cu fotbalul pe care il stii si il practici...esti mai mult decat penibil...zau iti spun

sa fiti iubiti ;):steagcruce:

:steagcruce: Chiar dak luam bataie macar avem mandria ca au ajuns aici.Desigur ca nu avem echipe pentru CL dar poate peste cativa ani o sa fie mai bn.Oricum felicit echipa adik antrenorul ca jucatorii in afara de Zapata sunt praf.

Doamne, de unde mai iesiti in halul asta de inconstienta ?? Ce dracu mandrie ? De unde ? Mandrie ca am eliminat Bate Borisov si Zaglebie Lublin, doua echipe ce ar fi undeva intre locurile 8-12 pe la noi ? Si pana si meciurile alea au fost cu chiu cu vai.

Si in CL si-au batut joc de noi toti. Absolut toti. Am facut exact o repriza buna : cu Slavia, la Bucuresti. In rest, ne-au facut praf toti.

Nu este chiar rau. O sa marcam sigur :)!

Stie cineva cum ii cheama pe SCURSURILEEEEE UMANEEEEE care comenteaza pe Pro TV. In viata mea nu am auzit comentariu mai rau intentionat. Este incredibil. Sa la iau familiile si neamurile.....

Banuiesc ca daca vrei chiar poti sa le iei familiile....doar lucreaza la Pro TV, li se pot afla adresele deci nu vad ce te opreste. Imbecilii din mass-media vor plati la un moment dat pentru mizeriile pe care le debiteaza, asta poate cand vom avea si noi un cuvant de spus in general.

nu mai e demult o mandrie sa joci in CL...pai tu ai auzit vreodata o echipa din strainatate sa se bucure de o calificare in CL ca si cum ar fi castigat competitia???Mandrie e atunci cand se califica in optimi,sferturi,atunci da,dar nu cand ajungem in grupe si altii ne calca in picioare...eu o numesc mai mult umilinta...

Edited by ros-albastru4ever

ce vesel a intrat surdu :unsure: si Lovin nu are ce cauta la Steaua - poate il iau scouterii si il duc naibii in Liga a 3a din papua noua guinee

zapata chiar e singurul stelist de pe teren. BRAVO ZAPATA!

EDIT:goooooooooooooooooooooooooool STEAUAAAAAAAAAAAAA

Edited by john_86

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

LLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gggggggggggggggggggggggooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooollll

lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll STEAUAAAAAAAAAAAA

Frumos golul lui Zaharia, "ca la Bistrita :P".

P.S. Intra niste "gorilute" la Arsenal.

centrare Lovin si gol zaharia. la o faza la care a participat si surdu. poate invatam sa nu mai atacam orbeste si cu patima unii jucatori.

INCURAJATI ECHIPA

traiasca Zapata.....Dica asta ma dispera :| strica tot jocul. dc a fost scos Neaga si a fost lasat Dica?

Surdu are mult potential sa creasca... pacat ca multi fraieri il ataca pe copilul asta pentru ca Becali ii ia apararea... pacat.. comportament de turma.. atacati-l pe cioban cat vreti dar nu uitati ca Hagi l-a dorit pe Surdu la Steaua ca si pe Zapata...

Edited by colaps

@colaps

tu nu ai vazut faza in care surdu a alunecat fara sa fie jenat de nimeni?

sau chiar la faza golului, tu numesti preluare ceea ce a facut surdu?

uhuu cat pe ce sa egalam :blush:

Bun sut al lui Ov Petre

Edited by mache

din cate observ,se intampla o adevarata revolutie....toti jucatorii care si-au luat ,,carne'' de craciun parca s-au trezit la realitate si dau si ei cu piciorul in mingie de parca si-au adus aminte ca mai joaca fotbal intr-o competitie europeana....Dica dovedeste ca este un adevarat stelist si joaca execrabil pentru ca stie ca este urmarit in continuare de scouteri pentru transfer dar considera ca jucand ca o cizma,i-i va determina sa renunte la interesul ce i-l acorda :))