Sign in to follow this  
Followers 0
i0nutz83

Divizia B. Procesul Etapei

441 posts in this topic

Stie careva ceva despre dragutzu' ? Sau urmeaza figura 66 ?? ;))

Stie careva ceva despre dragutzu' ? Sau urmeaza figura 66 ?? ;))

Eu am etapa cu el ... :|

Aman si aceste meciuri. Sper sa le pot juca cat mai repede.

Etapa 26 savubogdanus v Diavolo_Dany

Etapa 28 savubogdanus v only_babbardel1

Clasament :

* dragutzu, La Revedere !

Urmeaza babbardel :rolleyes: ??

clasament.PNG

CE ai avut ma cu Dragutzu ?? Ca l-am vazut io acum o sapatamana pe mess , si mi-a zis sa joc etapa cu el , da nu am putut ca nu imi mergea fifa atunci ... :|

nu m-am sincronizat cu laurentiu_state .. aman eu etapa sper sa jucam curand

amanatimi si mie etapele saptamana asta ... pana luni ca sunt plecat ! :P ms mult

@dragutzu'le : Daca ai fi privit putin clasamentul, ai fi aflat ca esti exclus. ( cred ca stii motivul )

@ iar tu micutzu'le, veziti de meciurile tale :)

Etapa 26

tuscacristea v playmaker_rulz 3-0(retras)

Etapa 27

only_babbardel1 v tuscacristea .... nu reusesc sa dau de el

Etapa 28

tuscacristea v julica_maniaku........AMANARE

lol campionatul era "inghetat " de anul' trecut, nu aveam supervizor... nu era mai nimeni online sa joc meciurile.... am avut o problema, lipsesc o saptamana si ma dati afara pentru 5 6 meciuri intarziate???

Ghinion curat... Nu cred ca isi mai rostu aceasta discutie, pe tema asta.

... poi e cam ilogic... dak ai urmatii si u ce s-a intmapalt in Liga asta pana acum ai vedea ca nu ai dat afara pe cine trebuie.... vb si tu cu userii sa vezi ca io mereu le zic sa jucam si ii astept pe cei care au probleme... acum dak am fost bolnav 1 saptamana tre sa ma dai afara asa direct?!

lol campionatul era "inghetat " de anul' trecut, nu aveam supervizor... nu era mai nimeni online sa joc meciurile

Se vede, de cand nu ai mai vizitat forumul. Prea tarziu . . .

Subiect Incheiat. La Revedere si Bafta !

acu esti moderator aici... esti smecher nici nu vrei sa te gadesti dak ai gresit sau nu... se vede ca esti omu potrivit pentru "postul" tau faci ce vrea muschiu tau fara sa te consulti cu nimeni si nu recunosti nici in ruptul capului ca e posbil sa te inseli... bafta si tie... si succes tuturor userilor . sorry ca baiatu asta a decis sa va parasesc ;)

Mah frumosule !! Sa vorbesc si yo pe limbaju' tau. ;) Nu e nimeni smecher sau cum zici tu acolo. M'am consultat si cu i0nutz ( poti sa'l intrebi ) si am decis ca sa fii exclus. Deci nu ma lua pe mine cu texte din astea, ca fac ce vreau + ca nu sunt moderator, stai flex. ;)

Sanatate !

Roby este sef la Liga II, am anuntat-o la momentul respectiv. Ca nu ati citit sau nu v-a interesat, este strict problema voastra. Omul are putere deplina in aceasta Liga, sper sa ia in continuare deciziile care se impun si sa ramana si in viitoarele sezoane colaboratorul meu !

Orice problema legata de desfasurarea partidelor in aceasta Liga o discutati exclusiv cu el. ID: roby29steaua.

Apropo, d-le dragutzu: dvs nu ati postat absolut nimic timp de 11 zile, 24 ianuarie - 4 februarie. Consider ca excluderea este indreptatita.

limbaju meu?! io bro what's up.... sau ce ma? penibil.... si frumosule... e destul de gay... faceti ma ce vreti... va zic doar ca gresiti... parerea mea ... in principiu io imi jucam meciurile la timp si fatza de multi useri eram pe mess mai tot timpul acum am avut o belea ... asat e ... hai papa

Edited by dragutzu89

@dragutzu: aproape 2 saptamani nu ai postat nicio litera pe forum, ce-ai vrea acum, sa fii primit cu paine si sare ?

Nu stiu ce parere au unii dintre voi, dar consider ca de-a lungul vremii am fost prea tolerant(i). In PGL, de exemplu, se joaca sambata sau duminica, la ore fixe. Cine nu e, sanatate .. La noi trebuie sa stam 2 saptamani dupa cate un user care apoi vine cu gura mare.. Penibil !

dak ati fi aplicat regulamentu exact asa de la inceput ar fi fost corect.... dar campionatul asta era "mort" nu gaseseam cu cien sa joc, moderator nu prea era ,,, multi nu-si jucau etapele cu lunile si voi v-ati gasit sa ma dat afara tocmai pe mine, care de bine de rau eram mereu aici... ma v-am zis ... parerea mea... nu tre sa tineti seama de ea ... asta a fost. la revedere!

Edited by dragutzu89

Sign in to follow this  
Followers 0