paul_73

Seniori
  • Content count

    213
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About paul_73

  • Rank
    "stelist pana la moarte"

Contact Methods

  • MSN
    paulalbu73
  • ICQ
    0
  • Yahoo
    paulalbu73

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    GIURGIU
  1. Paul_73 FCM Targu Mures - Universitatea Cluj ................. 1 Pandurii Targu Jiu - FC Vaslui .............................. 2 Rapid Bucuresti - FC Brasov ................................ 1 CFR Cluj - Steaua Bucuresti ................................ 2 Victoria Branesti - Gloria Bistrita ......................... 1 Universitatea Craiova - Gaz Metan Medias ......... 2 FC Timisoara - Dinamo Bucuresti ......................... 1 Astra Ploiesti - Otelul Galati ................................. 1 Sportul Studentesc - Unirea Urziceni .................... 1
  2. Paul_73 CS Unirea Urziceni – FC ASTRA PLOIESTI ............. 1 CS GAZ METAN MEDIAS – FC CFR 1907 Cluj ......... 1 FC “U” Cluj – FC RAPID ......................................... 1 FC Brasov – CS Pandurii TG. Jiu ............................ X SC Vaslui – FC Sportul Studentesc ........................ 1 FC Otelul GALATI – FC Timisoara ........................... X CF GLORIA 1922 Bistrita – FC “U” Craiova ............. 2 FC Steaua – FCM TG. MURES ................................. 1 FC Dinamo 1948 – CS VICTORIA BRANESTI ............ X
  3. Paul_73 Rapid - FCM TG. Mures ............................ 1 Sportul Studentesc - FC Brasov .............. 1 Pandurii TG. Jiu - U Cluj ........................... 1 Gaz Metan Medias - Steaua ................... 2 CFR Cluj - Gloria Bistrita ........................... 1 Victoria Branesti - Otelul Galati ................ 2 FC Timisoara - Unirea Urziceni ................. 1 U Craiova - Dinamo ................................... 1 Astra - FC Vaslui ........................................ X
  4. Paul_73 FC Sportul Studentesc – FCM TG.MURES ....... 1 CS VICTORIA BRANESTI – FC Vaslui ............... 2 FC Timisoara – FC Brasov .............................. 1 FC “U” Craiova – FC Unirea Urziceni .............. X FC ASTRA – FC “U” Cluj .................................. .X CS Pandurii TG. Jiu – FC RAPID ....................... 1 FC Steaua – CF GLORIA 1922 Bistrita ............. 1 CS GAZ METAN MEDIAS – FC Dinamo 1948 ...... 1 FC CFR 1907 Cluj – FC Otelul GALATI ............. .1
  5. Paul_73 FC RAPID – FC Sportul Studentesc ......................... 1 FCM TG. MURES – FC ASTRA .................................... 1 CS Unirea Urziceni – FC CFR 1907 Cluj ................... 2 FC Brasov – CS VICTORIA BRANESTI ....................... 1 FC Vaslui – FC “U” Craiova ...................................... 1 FC “U” Cluj – FC Timisoara ....................................... 1 FC Dinamo 1948 – CF GLORIA 1922 Bistrita ............. 1 FC Otelul GALATI – CS GAZ METAN MEDIAS .............. X CS Pandurii TG. Jiu – FC Steaua ............................... 2
  6. Paul_73 FC Unirea Urziceni – CF GLORIA 1922 Bistrita ........... 1 FC Otelul GALATI – FC Dinamo 1948 ......................... 1 CS Pandurii TG. Jiu – FC ASTRA .................................. X FC Sportul Studentesc – FC Steaua .......................... 2 FCM TG. MURES – CS VICTORIA BRANESTI ................. 1 FC Brasov – FC CFR 1907 Cluj ................................... 2 FC RAPID – FC Timisoara ........................................... X FC “U” Cluj – FC “U” Craiova ..................................... 1 FC Vaslui – CS GAZ METAN MEDIAS ............................ X
  7. Paul_73 FC Dinamo 1948 – CS Unirea Urziceni ............... 1 CF GLORIA 1922 Bistrita – FC Vaslui .................. X FC ASTRA – FC Sportul Studentesc .................... 1 CS GAZ METAN – FC Brasov ............................... 1 FC Timisoara – CS Pandurii TG. Jiu ..................... 1 FC Steaua – FC Otelul GALATI ............................ 1 FC “U” Craiova – FCM TG. MURES ....................... 1 CS VICTORIA BRANESTI – FC RAPID .................... 2 FC CFR 1907 Cluj – FC “U” Cluj ........................... 1
  8. Paul_73 FC ASTRA – CS VICTORIA BRANESTI.................. 1 SC FC Vaslui – CS Unirea Urziceni..................... 1 FC Brasov – FC Otelul GALATI........................... 1 FC “U” Cluj – FC Dinamo 1948.......................... 1 FCM TG. MURES – CF GLORIA 1922 Bistrita....... 1 FC Sportul Studentesc – FC ‘U” Craiova............ 2 FC Timisoara – FC Steaua................................. 2 CS Pandurii TG. Jiu – FC CFR 1907 Cluj.............. 2 FC RAPID – CS GAZ METAN MEDIAS ................... 2
  9. Paul_73 CS Pandurii Tg.Jiu – CF GLORIA 1922 Bistrita................... X CS VICTORIA BRANESTI – FC Steaua................................ 2 FC “U” Cluj – FC Unirea Urziceni....................................... 1 FCM TG. MURES – FC Otelul GALATI.................................. 1 FC RAPID – FC Dinamo 1948............................................ 1 FC Sportul Studentesc – CS GAZ METAN MEDIAS.............. 2 FC Timisoara – FC “U” Craiova.......................................... 1 FC ASTRA – FC CFR 1907 Cluj............................................ 2 FC Brasov – FC Vaslui ....................................................... X
  10. Paul_73 CS GAZ METAN MEDIAS – FC VICTORIA BRANESTI ........... 1 FC Brasov – FCM TG. MURES ........................................... X FC CFR 1907 Cluj – FC “U” Craiova.................................. X CF GLORIA 1922 Bistrita – FC Timisoara .......................... X FC Dinamo – FC ASTRA PLOIESTI...................................... X FC Otelul GALATI – FC Sportul Studentesc.................. 1 FC Vaslui – FC RAPID........................................................ 1 FC Unirea Urziceni – CS Pandurii TG. Jiu............................ 1 FC Steaua – FC “U” Cluj ................................................... 1
  11. Paul_73 FC Otelul GALATI – FC VICTORIA BRANESTI .............. 1 FC Vaslui – FC ASTRA PLOIESTI................................. 1 FC “U” Cluj – CS Pandurii Tg.Jiu................................. X FC Unirea Urziceni – FC Timisoara.............................. 2 FC Brasov – FC Sportul Studentesc............................ 2 FCM TG. MURES – FC RAPID........................................ X FC Steaua – CS GAZ METAN MEDIAS........................... 1 FC Dinamo 1948 – FC “U” Craiova.............................. 2 CF GLORIA 1922 Bistrita – FC CFR 1907 Cluj............... 2
  12. Paul_73 CS GAZ METAN MEDIAS – CF GLORIA 1922 Bistrita....... 1 FC “U” Craiova – FC Otelul GALATI............................... 1 CS Pandurii TG. Jiu – FCM TG. MURES............................ 1 FC ASTRA PLOIESTI – FC Brasov................................... 1 FC Timisoara – FC Vaslui............................................... X FC Sportul Studentesc – FC “U” Cluj ............................ 1 FC CFR 1907 Cluj – FC Dinamo 1948............................. 1 CS VICTORIA BRANESTI – FC Unirea Urziceni................. 1 FC RAPID – FC Steaua ................................................... 2
  13. Paul_73 FC Vaslui – FC VICTORIA BRANESTI........................... 1 FC Dinamo 1948 – CS GAZ METAN MEDIAS................ X FC Otelul GALATI – FC CFR 1907 Cluj......................... 2 FCM TG. MURES – FC Sportul Studentesc............. X CF GLORIA 1922 Bistrita – FC Steaua........................ 2 FC Brasov – FC Timisoara.......................................... X FC “U” Cluj – FC ASTRA ............................................. X FC Unirea Urziceni – FC “U” Craiova.......................... 2 FC RAPID – CS Pandurii TG. Jiu ................................. 1
  14. Paul_72 CS VICTORIA BRANESTI - FC Brasov........................ 1 FC Timisoara – FC “U” Cluj...................................... 1 CF GLORIA 1922 Bistrita – FC Dinamo 1948............ 1 CS GAZ METAN MEDIAS – FC Otelul GALATI............. 1 FC ASTRA – FCM TG. MURES.................................... 1 FC “U” Craiova – FC Vaslui...................................... 2 FC Sportul Studentesc – FC RAPID.......................... 2 FC CFR 1907 Cluj – FC Unirea Urziceni.................... 1 FC Steaua – CS Pandurii Tg.Jiu ............................... 1
  15. Paul_73 FC Unirea Urziceni – CS GAZ METAN MEDIAS................. 2 FC RAPID – FC ASTRA.................................................... 1 FC Vaslui – FC CFR 1907 Cluj........................................ X FCM TG. MURES – FC Timisoara..................................... 2 CS Pandurii Tg.Jiu – FC Sportul Studentesc............. 1 FC Otelul GALATI – CF GLORIA 1922 Bistrita.................. X FC Dinamo – FC Steaua................................................. 2 FC “U” Cluj – CS VICTORIA BRANESTI............................. 1 FC Brasov – FC “U” Craiova ........................................... X